Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
ivoyordanov

Проблем с прехвърляне на указател от HTC на Sony

Препоръчан отговор

Здравейте !

Имам HTC Sensetion XE  ,но си закупих Sony Experia  Z1 compact . Имам супер много контакти и исках да си ги прехвърля на  Сонито чрез една програма  ,която от Сони предлагат за прехвърляне от стария телефон ,но на  HTC не работи когато през лаптопа се се помъча да я пусна . Просто не знам какво да направя за да си прехвърля контактите от стария телефон към Сонито .Ако някой знае какво мога да направя ще му бъда много благодарен ако помогне  !

Поздрави : Иво

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте !

Имам HTC Sensetion XE  ,но си закупих Sony Experia  Z1 compact . Имам супер много контакти и исках да си ги прехвърля на  Сонито чрез една програма  ,която от Сони предлагат за прехвърляне от стария телефон ,но на  HTC не работи когато през лаптопа се се помъча да я пусна . Просто не знам какво да направя за да си прехвърля контактите от стария телефон към Сонито .Ако някой знае какво мога да направя ще му бъда много благодарен ако помогне  !

Поздрави : Иво

Здравей, инсталирай на компютъра си програмата "Moborobo". На HTC и на Sony активирай USB DEBUGGING. Свържи HTC във компютъра чрез USB кабел, стартирай програмата и изчакай да ти разпознае телефона. Като ти разпозна телефона в програмата натисни на Data и си избери контактите които искаш да запазиш. След като си избрал контактите натисни на Backup/Restore и избери контакти и натисни Backup. Свържи Sony и изчакай програмата да разпознае телефона. Натискаш на Data и на Backup/Restore натисни на Restore и следвай стъпките във програмата.

Редактирано от VipKokata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Коя програма използваш? 

Какво бих направил в случая: Контактите ти на HTC-то ли са записани? Чрез опцията експортиране ги експортирай в сим картата. След това сложи си тази карта на новия телефон(Sony) и чрез опцията импортиране от СИМ, ги импортирай на телефона. За друг начин не се сещам. Освен да създадеш vCard, но ме съмнява дали разширението на файла с контактите ще пасне на Sony-то. При мене това разширение  е .vcf

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.