Премини към съдържанието
philip_stefanov

Ще се стигне ли в България до гражданска война ?

33 гласували потребители

1. 1. Ще се стигне ли в България до гражданска война ?

• Да
      9
    • Не
      24

Препоръчан отговор

Едно голямо НЕ! Няма да стигне България до гражданска война :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че ние открай време все сме на прага на гражданска война.  И с кого ще се бием ако не е тайна? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че ние открай време все сме на прага на гражданска война.  И с кого ще се бием ако не е тайна? 

Да, да!!!! Ще му се на един картунчовец да се върне във властта с цената на всичко и през гражданска война е готов да мине, но тая няма да се случи. Хората не са чак толкова глупави!!!!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тя в България е перманентна !

Младите емигрират по обясними причини , старите измират от старост , а останалите измират от глад !

Всеки добър стопанин знае , че за да доиш трябва и да храниш !

Нашите "стопани" обаче , не ! Доят , доят , то вече кръв тече , ама те пак !

Само дето управляващите са наследствено тъпи за да могат да го проумеят !

Е , това ако не е война срещу гражданите!

Но няма страшно !

Я филипинци ще си внесем , я виетнамци ! Е , на ! Сирийците вече пристигат......

За нашите си мургави и други сънародници да не отварям дума , че може да объркам политиките ! :)

Редактирано от by_chechi (преглед на промените)

• Харесва ми 8

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, да!!!! Ще му се на един картунчовец да се върне във властта с цената на всичко и през гражданска война е готов да мине, но тая няма да се случи. Хората не са чак толкова глупави!!!!

Хората са много глупави..:) щом избраха ДПС да ни управлява...:)

• Харесва ми 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От 9.9.1944 год криминално -чиновническо-милиционерската част от българите е във постоянна гражданска война срещу останалите граждани!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хората не са чак толкова глупави!!!!

Не само че са тъпи,ами и са страхливци,които да седят и гледат как ДПС управлява цялата държава,и дърпат конците включително и на обичнаият от тебе СерГей-чо.

Аз не виждам как бихме тръгнали по правия път без да минеме през някаква форма на гражданска война.Но това няма да се случи,защо ние българите сме заешки сърца.Просто не ни стиска.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От 9.9.1944 год криминално -чиновническо-милиционерската част от българите е във постоянна гражданска война срещу останалите граждани!

И преди това е била, споко :P

Не само че са тъпи,ами и са страхливци,които да седят и гледат как ДПС управлява цялата държава,и дърпат конците включително и на обичнаият от тебе СерГей-чо.

Аз не виждам как бихме тръгнали по правия път без да минеме през някаква форма на гражданска война.Но това няма да се случи,защо ние българите сме заешки сърца.Просто не ни стиска.

И с кого ще се биеш?

Тя в България е перманентна !

Младите емигрират по обясними причини , старите измират от старост , а останалите измират от глад !

Всеки добър стопанин знае , че за да доиш трябва и да храниш !

Нашите "стопани" обаче , не ! Доят , доят , то вече кръв тече , ама те пак !

Само дето управляващите са наследствено тъпи за да могат да го проумеят !

Е , това ако не е война срещу гражданите!

Но няма страшно !

Я филипинци ще си внесем , я виетнамци ! Е , на ! Сирийците вече пристигат......

За нашите си мургави и други сънародници да не отварям дума , че може да объркам политиките ! :)

Аха. Така е. Но май не може да определим точния враг. Аз например виждам като врагове едрите капиталисти, които смятам за главния проблем на България. Ето, искат да наложат нови заробващи закони на работниците си. Затова за мен най-напред трябва да се справим с тия нагли типове.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Качествения българин отдавна е на Запад.

Скоро се очакват още няколкостотин хиляди да заминат-както беше цитирано днес едно изследване на БАН.

Така че освен футболните агитки и платените тролове друг просто няма кой да вдига шум и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Качествения българин отдавна е на Запад.

Скоро се очакват още няколкостотин хиляди да заминат-както беше цитирано днес едно изследване на БАН.

Така че освен футболните агитки и платените тролове друг просто няма кой да вдига шум и т.н.

Айде без определения. Кой бил качествен и кой не. Аз пък мога да твърдя обратното - качествените българи се реализират тук, в България, а некачествените берат портокали  и ягоди. И колко качествени българи са на Запад?  Чакай да се сетя сега...сещам се за един камионаджия в Чикаго...един се разкарваше с папагал някъде из испанските острови по плажа...5-6 спечелиха зелени карти и заминаха на майната си...единия се сещам работи като бодигард  в щатска дискотека и се занимава с тъмен бизнес...абе...сигурно са се реализирали. 

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Личи си по резултата колко добре са се реализирали в България!

На последни места в класациите сме... :giggle1:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мисля, че ще се стигне чак до такова развитие..., ама това правителство докато не си стигне таргета за кражби и далавери няма да си тръгне.... 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Ако Ореха не пусне кокала най-накрая, ще се стигне до гражданска война. И който и да ни управлява, ще е по-добре от тези антибългари БСП и ДПС. Особено тоя смешник Местан.

Редактирано от Twingo™ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айде без определения. Кой бил качествен и кой не. Аз пък мога да твърдя обратното - качествените българи се реализират тук, в България, а некачествените берат портокали  и ягоди. И колко качествени българи са на Запад?  Чакай да се сетя сега...сещам се за един камионаджия в Чикаго...един се разкарваше с папагал някъде из испанските острови по плажа...5-6 спечелиха зелени карти и заминаха на майната си...единия се сещам работи като бодигард  в щатска дискотека и се занимава с тъмен бизнес...абе...сигурно са се реализирали. 

А аз знам за повече от 1000 българи реализирали се в компании като Оракъл, ИБМ, Луфтханса, и т.н. само в Чехия. Нали се сещаш че надали са тези, които ти цитираш. Така че моите уважения, но качествените хора си заминаваха, заминават и ще продължават да го правят...

Редактирано от capnemo (преглед на промените)
  • Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това по-скоро говори за социалната ти среда :)

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А аз знам за повече от 1000 българи реализирали се в компании като Оракъл, ИБМ, Луфтханса, и т.н. само в Чехия. Нали се сещаш че надали са тези, които ти цитираш. Така че моите уважения, но качествените хора си заминаваха, заминават и ще продължават да го правят...

То заради качествените ни хора пропищя цяла Европа. Ония, качествено черните.

Това по-скоро говори за социалната ти среда :)

Какво знаеш ти за социалната ми среда?  Не може 10 богаташа, придобили начален а и не толкова начален капитал чрез кражба, да налагат мнението си на целия български народ. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То заради качествените ни хора пропищя цяла Европа. Ония, качествено черните.

Може би, може би. За това само в частта от етажа където е екипа ми сме 10-тина българи (втори по брой след германците). И искат още професионалисти, в понеделник са насрочени 4 интервюта...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми да си  пуснем обява ,че стадо овце търси овчар  . Мандраджии и сега има да ни доят  ма поне да ни  заведе тоя овчар на тучни пасища ,че ни е рядко млякото и няма масленост.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми да си  пуснем обява ,че стадо овце търси овчар  . Мандраджии и сега има да ни доят  ма поне да ни  заведе тоя овчар на тучни пасища ,че ни е рядко млякото и няма масленост.

на нас овчар не ни се полага

само вълци

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може би, може би. За това само в частта от етажа където е екипа ми сме 10-тина българи (втори по брой след германците). И искат още професионалисти, в понеделник са насрочени 4 интервюта...

Това ми напомня за една случка, която ми разказваше колега, работил преди години в Германия. Нашите българи, турци и изобщо гастербайтери получавали по-малко пари от германците, а вършели една и съща работа. Отишли при шефа да разберат защо е така, а той им казал. Ето, погледнете камерите. Вие работите, спирате да пиете кафе, цигари и пак работите. Произвеждате колкото германците, но те не спират да пият кафета и да пушат цигари. Затова на тях им давам повече пари - рискът за производство на некачествен продукт е по-малък, отколкото при вас.   Това няма много общо с темата, но се сетих за тая качествена случка с качествените турци и българи в Германия. 

Не отричам, че много специалисти са се реализирали на Запад. Но да се твърди, че видиш ли в България не останали качествени хора, е обида за хората, останали да се мъчат в България!  И да, ти може да си попаднал на добра работа и да набираш качествени хора, ама нали тия качествени хора идват от България? Значи все още има такива, нали?  Аз пък не познавам качествени хора, реализирали се на Запад. Казах какви познавам - берачи на портокали, ягоди, моряци, сервитьори, бодигардове и айде, медицински сестри. Може да са качествени, ама не работят качествена работа. А Германия няма защо да се дава за пример. Те си имат строго специфични изисквания за наемания персонал и сферата на IT  специалистите спада към желаната група гастербайтери. Но ние, дето се занимаваме с различна дейност сме некачествени, само защото не се занимаваме с IT  и не можем да пробием в Германия?  Айде стига. Аз работя работа, която не е свързана с това, което съм учил. Обаче производството в Австрия бе закрито през 2002 година и на практика бе преместено тук, като ние поехме техните клиенти. Значи те са били качествени, а ние не сме?    и защо като сме некачествени достигнахме в един момент 3 пъти по-голямо производство от тях? Естествено за 5-10 пъти по-ниски заплати. Ами сигурно щото сме некачествени. Айде да не се определяме така. Ще приема че съм некачествен, когато немецът с моята техника произведе или повече или по-качествена продукция. Ама няма как да стане, защото конете имат капаци, за да минат по моста без страх. 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
....

Не отричам, че много специалисти са се реализирали на Запад. Но да се твърди, че видиш ли в България не останали качествени хора, е обида за хората, останали да се мъчат в България!  И да, ти може да си попаднал на добра работа и да набираш качествени хора, ама нали тия качествени хора идват от България? Значи все още има такива, нали?  Аз пък не познавам качествени хора, реализирали се на Запад. Казах какви познавам - берачи на портокали, ягоди, моряци, сервитьори, бодигардове и айде, медицински сестри. Може да са качествени, ама не работят качествена работа. А Германия няма защо да се дава за пример. Те си имат строго специфични изисквания за наемания персонал и сферата на IT  специалистите спада към желаната група гастербайтери. Но ние, дето се занимаваме с различна дейност сме некачествени, само защото не се занимаваме с IT  и не можем да пробием в Германия?  Айде стига. Аз работя работа, която не е свързана с това, което съм учил. Обаче производството в Австрия бе закрито през 2002 година и на практика бе преместено тук, като ние поехме техните клиенти. Значи те са били качествени, а ние не сме?    и защо като сме некачествени достигнахме в един момент 3 пъти по-голямо производство от тях? Естествено за 5-10 пъти по-ниски заплати. Ами сигурно щото сме некачествени. Айде да не се определяме така. Ще приема че съм некачествен, когато немецът с моята техника произведе или повече или по-качествена продукция. Ама няма как да стане, защото конете имат капаци, за да минат по моста без страх. 

Аз не мога да дискутирам пазара на труда извън ИТ сферата, но при условие че преди 20 години България беше една от световните сили в ИТ потенциала сега да не може да се намери подходящ човек за дадена позиция с месеци не е нормално. И фирмите подхождат като наемат студенти за да ги направят специалисти.

А за 3-те пъти повече продукция: как ти звучи това че аз отделям по половин ден само за да опиша конкретна процедура, защото всичко трябва да е документирано. Това е нещо, което не се прави у нас или ако се прави е за 5 минути. Ето ти причината заради която тук можем да произведем "повече". И още едно вметване: когато се аутсорсва производство, съпорт или друга дейност се гледа баланс между качество и цена. Защо мислиш че ИБМ просто не разшириха центровете си в Индия ами създадоха такива в Чехия и България? Защото  в Индия работната ръка може да е евтина, но качеството на труда е много ниско, докато в Европа има баланс

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

умишлено ни настройват и разделят за да да си удължат сладкия живот за сметка на нашата агония!идват избори!искат да гласуваме без значение за кого!активност за пред света!

познавам много цигани,турци,също и арменци,евреи,татари,македонци и всякакви други!никой не ми пречи и никой не ми е казал че българите пречат!всички по различен начин сме на един хал в една държава!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.