Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Ще ви помоля за мнението ви относно избор на лаптоп до 1100лв. Ще се изпозлва за стандартните неща + аутокад учебна версия. Да спомена, че игри не играя. Изискванията ми са да е 15.6', нито по-вече, нито по-малко; матов дисплей, да е максимум 2.50кг, да има добро/прилично охлаждане, процесор i5 или i3. Може да ми предложите всеки тип марка, аз поствам 3 модела, които ми изглеждат добре, но съм отворена и за други предложения. Благодаряhttp://laptop.bg/laptops-asus-X550_dark_gray-asus_x550vb_xo003dhttp://laptop.bg/laptops-hp-Probook_450-hp_probook_450_H6Q19EAhttp://laptop.bg/laptops-lenovo-ThinkPad_Edge_E530c-lenovo_thinkpad_edge_e530c_NZY62BM

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Lenovo-то и Ако не ти хареса  в краен случай HP 450 . Asus-a  e далеко като качество от тях .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Ще ви помоля за мнението ви относно избор на лаптоп до 1100лв. Ще се изпозлва за стандартните неща + аутокад учебна версия. Да спомена, че игри не играя. Изискванията ми са да е 15.6', нито по-вече, нито по-малко; матов дисплей, да е максимум 2.50кг, да има добро/прилично охлаждане, процесор i5 или i3. Може да ми предложите всеки тип марка, аз поствам 3 модела, които ми изглеждат добре, но съм отворена и за други предложения. Благодаряhttp://laptop.bg/laptops-asus-X550_dark_gray-asus_x550vb_xo003dhttp://laptop.bg/laptops-hp-Probook_450-hp_probook_450_H6Q19EAhttp://laptop.bg/laptops-lenovo-ThinkPad_Edge_E530c-lenovo_thinkpad_edge_e530c_NZY62BM

Този: lenovo_thinkpad_edge_e540  В количката го направих с 6GB RAM тоест + 29лв. 

Редактирано от XECUTIONER (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този ми изглежда най-читав.  Ако решиш да го вземеш ми пиши prv msg за да ти проверя цена от едно много специално място... :) Ще е малко по-ниска от тези по сайтовете.. :)

Лаптоп, Lenovo Thinkpad Edge E530c (MTM336662G) Intel Core i5-3230M (2.6GHz), 4GB, 750GB 5400rpm, DVD CD Multi Burner, 15.6" HD (1366x768), AG, nVIDIA GF GT 635M/2GB, Camera, WLAN b/g/n, BT, 6 Cell 48Wh, DOS, Classic Black, 2Y Warranty

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този: lenovo_thinkpad_edge_e540  В количката го направих с 6GB RAM тоест + 29лв. 

Чувала съм, че този тип процесор гори като печка.Моля ви и за по-друго мнение, в смисъл не се ограничавайте само в тези 3 модела, които съм постнала, общо взето търся най-доброто за тия пари.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чувала съм, че този тип процесор гори като печка.Моля ви и за по-друго мнение, в смисъл не се ограничавайте само в тези 3 модела, които съм постнала, общо взето търся най-доброто за тия пари.

Ами за до тия пари, с матов 15.6 инчов дисплей, външно видео поне 2GB (препоръчително за Autocad), намирам само това. Може ли да се направи компромис от към диспей (да не е матов, например) и тегло? Незнам откъде си чула това за Intel Core i5-4200M, по-принцип, не греят. Имай предвид, че когато лаптопа грее, не винаги това се дължи на процесора. Охлажда се и видеото и чипсета, така че много си зависи.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми аз съм показал различен от вашите 3 модела, а за процесора чувам за пръв път такова мнение.

външно видео поне 2GB (препоръчително за Autocad)

И това го чувам за сефте.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми аз съм показал различен от вашите 3 модела, а за процесора чувам за пръв път такова мнение.

И това го чувам за сефте.

Допълнение към това за видеото: Не, че е някакво изискване на Autocad, но по-принцип съм чувал, че е по-добре да е външно, най-малкото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Допълнение към това за видеото: Не, че е някакво изискване на Autocad, но по-принцип съм чувал, че е по-добре да е външно, най-малкото.

Колега, то така с чуване съвети да се дават е малко некоректно. Вградената графика ще свърши работа, а и автора/ката ще се учи доколкото разбрах. Специално за лаптоп и то от този клас и ценови диапазон дискретната графика няма да допринесе кой знае колко освен с повече топлоотделяне.

Поздрави!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Intel Core i5-4200M Max TDP 37 W . Този който ти е казал ,че процесора грее не разбира нищо  и му прати много поздрави от мене.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли да споделите какво ще се чертае в Аутокад? Имам богат опит с различни приложения на програмата и мога да препоръчам нещо според нуждите ви. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доколкото разбирам не е сменяна операционната система? Драйвери? Къде го държите: в леглото или на бюро?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, на бюрото го държах, ОС не е сменяна, в момента е в сервиза на един приятел да му инсталира уиндоус 7 и ще споделя мнение как работи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, на бюрото го държах, ОС не е сменяна, в момента е в сервиза на един приятел да му инсталира уиндоус 7 и ще споделя мнение как работи.

Искам да кажа, че с новата ОС уиндоус 7 лаптопа работи безупречно, безсшумен, не загрява. Много съм доволна! Благодаря ви за мненията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.