Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте колеги, от скоро имам Lenovo s10e и не знам този бутон за какво е:

http://i.imgur.com/e5fXp9S.jpg

Четох, че е било някакъв Quick Launch, но от къде да го настроя ако е това ? Windows XP Благодаря предварително.

Редактирано от Greak (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

QuickLaunch можеш да му посочих програма, която с натискането на тоя бутон ще ти я отвори. Би трябвало от сайта на производителя на лаптопа да има тул/драйвер, с който можеш да настройваш коя програма да извиква, при натискане на тоя бутон.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

QuickLaunch можеш да му посочих програма, която с натискането на тоя бутон ще ти я отвори. Би трябвало от сайта на производителя на лаптопа да има тул/драйвер, с който можеш да настройваш коя програма да извиква, при натискане на тоя бутон.

Да инсталирах го, Quick Launch но нищо не се отваряше...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е recoveri бутон .,но ти трябва и допълнителен софтуер от сайта на производитела ,за да го ползваш .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доколкото го намерих аз, това си е Novo button - Lenovo Quick Start

ВИЖ:

http://download.lenovo.com/pccbbs/mobiles_pdf/45n4575.pdf 

страница 33 в pdf-a

Редактирано от Петър Василев (преглед на промените)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам Lenovo и този бутон ,няма общо с Quick Start.Ето и на сайта на производителя това е софтуера.

Публикувано изображение

Публикувано изображение

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз съм с леново, и аз имам този бутон и току що прочетох в книжката, че е за Recovery.

The Lenovo OneKey Recovery system is software designed to back up and restore your computer. You can use it to restore the system partition to its original status in case of a system failure. You can also create user backups for easy restoration as required.

Повече инфо тук.

Редактирано от Stoyannnov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да знам този partition за какво е, имал съм такъв лаптоп и съм възстановял. Но този лаптоп нямаше такъв partition (втора употреба е), но не ми и трябва. Благодаря на всички за темата.

Редактирано от Greak (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от kafenceto123
      Здравейте!
      Натъкнах се на проблем, докато се опитвах да преинсталирам чисто Windows 10 на лаптопа си Lenovo Legion Y520. Първо доста странно е, че когато включа или рестартирам лаптопа нямам достъп до Setup менюто, което по принцип се отваря с F2. Второ, когато натисна F12 при рестарт и вляза в Boot Manager-а, флашката на която съм свалил Windows-а не е засечена. На екрана се показват само хард дискът, ссд-то, ако не се лъжа имаше още две опции, едната от които беше Network Boot, а другата изобщо не си я спомням. След доста терзания успях да вляза и в Boot Menu-то, като използвах Shift + "Restart" метода, но и там не открих флашката. След още дълги минути на недоумение открих, че все пак флашката ми става видима в Boot Menu-то, ако изляза, съхранявайки промените (F10), независимо дали съм правил такива. След като изляза, натискайки F10, отново лаптопът ме прехвърля в Boot Menu-то и флашката е видима, но когато я кача над всичко останало и изляза, Windows се стартира, както обикновено вместо да ме препраща в инсталационното меню на новия софтуер.
      П.С. Нямам опция Security Boot, появява се единствено, когато се появява и флашката и е "Disabled".
      Ако имате някакви идеи какво се случва, бих бил безкрайно благодарен да ги споделите! 
    • от Dragomir94
      Здравейте приятели. Имам няколко въпроса спрямо моят PC. И разбира се дали си заслужава да го правя.
      Характеристики на моят PC:  Дъно - Lenovo 1730BF8. Процесор - Dual Core Intel Pentium G630, 2700 MHz, Keш - 3 МБ. Видео карта - 512МБ. Рам памет ДДР3 - 4ГБ (1+1)
      Искам да знам, дали мога да монтирам по - силен процесор със по - силна видео карта и повече рам памет?
      (P/S) необходим ми е за обработване на видеа и снимки с високо качество и резолюция!!
    • от the professor
      понеже съм със стоков андроид (нокия 5) имам един много тъп проблем - като говоря по слушалката, тъча е много чувствителен и с буза натискам "mute"  бутона (кто гледам на custom-изираните андроиди бутоните са по надолу, а на чистия са по средата... ) преди сензора за близост да е изключил тъча... има ли вариант да разкарам тоя бутон през някакъв сервизен режим...
    • от An-Mari Ivanova
      Здравейте, имам въпрос за MacBook- Можете ли да ми кажете мнение, дали си струва да взема Macbook Pro втора ръка mid 2012 ? Занимавам се с графичен дизайн и ми трябва най-вече за работа с Photoshop, Illustrator, т.н Сегашния ми лаптоп е Lenovo от миналата година, взех го чисто нов, но вече доста забива ( i3 процесор, 4GB ram ) и се чудя дали си струва да го сменя с втора ръка MacBook? Много ще съм благодарна ако ми кажете мнения и дадете съвети!
    • от taika
      Здравейте, имам следният проблем. Преди един ден, когато влизах в CS-GO fps ми беше заключено на 60 с VSync, а без него 170+. Сега в игра ми падат на 40 максимум 50 кадъра. Помислих си че е нещо от играта, защото преди това нямах такъв проблем, но влязох в Dota 2 и забелязах че при повече ефекти кадрите също ми падат до 30. Лаптопа не прегрява постоянно следя за натоварването на процесора и на видео картата и повече от 60 градуса трудно се вдигат. Предния ден ъпдейтнах драйвъра на видео картата (nvidia gtx 1050 Ti 4 gb), който е специално оптимизиран за Fallout 4 VR. Моля за помощ, ако някой знае защо ми прави този проблем ще съм много благодарен, ако сподели. Благодаря!
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.