Премини към съдържанието

История на промените

Няма история на редакциите, която да бъде показана или този коментар е редактиран от модератор.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от ken.s
      Докато сърфирам, независимо с кой от трите браузъра, ми излиза през неопределен интервал от време прозорец, на който пише за грешка, която не знам как да поправя или премахна. Качвам снимка  с надписа...  Моля за помощ. Благодаря предварително на всеки, който ще се отзове на молбата ми за помощ. Все още съм на XP.

• от Ndishev
      Здравейте съфорумници. Имам огромен проблем със отвратителния рутер на Виваком.
      Рутера трябва да е някакъв модел Huawei amartcom. Ще приложа снимка.
      Та едвам намерих как да влеза в настройките на рутера
      192.168.1.1 
      User - root
      Pass - vivaNETway
      И идва огромния проблем, че при въвеждане на потребителско име и парола за достъп към comnet просто не се получава. Трия DNS на виваком трия всички автоматични настройки и просто нета не тръгва.
      Не ми се вярва да не мога да подкарам друг интернет на рутер който е взет от виваком. Купих рутера втора употреба щот ми допадна но не знаех, че е толкова проблемен.
      Някой ако може да помогне.

• от Xshg
      Когато го включа ми изписва
      Intel undi,pxe-2.1(build 003)
      Copyright (c) 1997-2000 intel corporation
      This product is covered by one or more of the following patents:us6,570,884,us6,115,776 and us6,327,625
      Realtek pcie gbe family controller series v2.61 (01/07/15)
      Pxe-e61 : media test failure , check cable
      Pxe-mof: exiting pxe rom. No boot device --insert boot disk and press any key

И не ме пуска да вляза в биос

• от Freem@n
      Здравейте, Проблема ми е, че когато копирам файлове от твърдия диск към друг външен например - ми дава грешка "Не може да се чете от файла или диска източник" вероятно има лоши сектори... решението ми засега е само да ги изтеглям директно на външния диск. Става въпрос за филми, големи по 25 ГБ например.
      Досега опитах с:
      Dead Disk Doctor Unstoppable Copier UltraCopier Extreme Copy Fast Copy ... и може би и още 1-2, но без успех.
      Вие знаете ли някоя програма от опит, която да се справя с такива проблеми ? Вероятно файловете не са записани както трябва, диска има лоши сектори и т.н..., уж ги поправих с HDD Regenerator, но това не помогна.
      Намерих само една подобна тема, на 10 години: 
      Благодаря.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.