Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Такаа реших да попитам за тази така наречена термо паста при лаптопите преди около 2 месеца играех лига и изведнъж всичко започна да ми цепи много лошо, та искам да попитам това дали е от термо пастата защото повечето ми приятели казаха, че трябвало да се сменя на 4-5 месеца, а лаптопа е почти на година. Надявам се някой да ми помогне и да каже от какво е тоя зверски лаг играех със 150-200 фпс във началото, а сега едва със 30. Благодаря предварително за отделеното време. :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Откъде накъде ще сменяш паста на 4 месеца. Сменя се само ако е необходимо и то ако сваляш процесора от радиатора.

2. Лаптопа не става за игри поради лошото охлаждане на елементите вътре. Многократно коментирана тема.

3. Кажи си каква е марката на лаптопа. Иснталирай си една AIDA и покажи температурите. Вероятно прегряваш чипа на видеокартата.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Marto_BG
      Здравейте отдавна не съм пускал тема, но ето че дойде времето. Надявам се е в правилния раздел, ако не е моля админ/модератор да я премести.
      Та значи днес реших да си сменя дъното (ASRock h81m vg4 R 2.0) с това (Gigabyte g1 sniper b5 Rev 1.0) Дъното съм го взел втора ръка естествено преди да платя го прегледах да няма нещо прецакано (надути кондензатори, прецакани пинове на сокета и такива) и нямаше нищо фрапиращо. Речено-сторено. Прехвърлих всичко от старата на новата дънна платка, но като искам да пусна компютъра не се включва . Никакъв сигнал към монитора нито към нищо.  Проверих главния захранващ кабел (24 пиновия) и този на процесора (8 пинов)
      На старото дъно беше с 4 Пина а на сегашното 8 пина. Има ли вероятност да е от това? Проверих дали не съм забравил да свържа кабелите от кутията (Power,reset switch и др), но не е от това. Ето характеристики на компютъра:
      MB: Gigabyte g1 sniper b5 LGA 1150
      CPU: I5 4460 3.2 GHz
      RAM: 8GB DDR3 1600 MHz
      GPU: Gigabyte Geforce Gtx 750 ti
      PSU: Raidmax RX 500XT 500W
      HDD: Toshiba 1 TB
      Надявам се че дадох достатъчно информация за проблема

• от crashgold
      Здравейте.. Търся приложение или програма за смяна на камера на телефон.. Тоест .. докато снимам на видео да мога да местя от предна на задна камера ( да продължава да се снима )... Телефона е Huawei P9 Lite    Живи и здрави  ... 
    • от Black Dragon 777
      Здравейте на всичко.Тея дни си купих ауди а4 1995 г. 1.8. и искам да му сменя волана със по нов от тези на audi a3(1998),а4(1999)  от по новите или а6.( до 2000г.)Но проблема ми е че не знам дали ще съвпадне.Някое знае ли кой става и кой не ,защото не ми се иска да се купя някой и да не стане или да свалям този,за да разбера какъв трябва да си търся .Благодаря предварително .
    • от samuil.
      Здравейте, притежавам лаптоп Lenovo Legion Y520 и имам конкретен въпрос, възможно ли е да се смени матрицата на екрана с друга? В момента е с модел LG Philips LP156WF6-SPK3 (30 пинов.) Тъй като често се налага да се занимавам с фотообработка се нуждая от IPS екран с по-добро покритие на sRGB. Когато не съм вкъщи няма как да използвам външен монитор. Разбира се, избързах с покупката на лаптопа подмамен и от ниската цена, за това ви моля за съвет. Ясно, че ще кихна едно 150+ лева за нова матрица, но се надявам да си струва. Спрял съм се на тази LG LP156WF6-SPB5 в тестове на  ASUS GL552VW ѝ дават 91% sRGB. 
    • от Varna70
      Здравейте,
      Имам следния проблем в Google Play:
      Опитвам се да закупя приложение за Android, но съм забравил паролата за Google профила ми и не мога да извърша плащането без нея. Направих нов профил, добавих го в Google, но в Google Play при опит за плащане ми излиза старият профил.
      Как да избера новия профил в Google Play? Тази помощ не ми върши работа:
      Можете да изберете кой профил да използвате с приложенията на Google Play:

1.     Отворете приложение на Google Play.

2.     Докоснете иконата за меню .

3.     Ще видите името и имейл адреса на използвания от вас профил.

4.     За да изберете друг, докоснете стрелката за надолу .

5.     Докоснете профила, който искате да използвате.

Иконата за меню или липсва или не е активна.

• Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.