Премини към съдържанието
MIRAMAX7

Прехвърляне на памет от D в C

Препоръчан отговор

Здравейте !

Искам да прехвърля няколко gb в local disc C, че не ми достига памет. Преди ползвах easeus , но сега след като сложих windows 7 не става с тази програма. Когато реша да преместя памет стига до 28 % и ми изписва, че открива грешка в разчитането на някои сектори и спира.

Какъв може да е проблема и моля дайте предложение за друг начин, тъй като имам 200 мб в C ....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Деинсталирай ненужните програми от дял C. След това провери да нямаш от торент програми или нещо друго сложени филми или инсталационни игри и приложения.

2. Пусни един CC Cleaner, за да ти освободи място. Провери си колко Gb от дял С си оставил като резервни за кошчето.Ако имаш много точки на възстановяване на системата премахни ненужните.

3. Прехвърли си ценната информация на друг дисков носител. Когато работи с програми за оразмеряване на диска и ти дава даже грешка може да си загубиш цялата ифнормация.

Редактирано от Emokostov (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв може да е проблема ...

Проблемът ти е хардуерен - лоши сектори на харддиска. Иначе Easeus Partition Master си работи перфектно на WIndows 7.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте !

Искам да прехвърля няколко gb в local disc C, че не ми достига памет. Преди ползвах easeus , но сега след като сложих windows 7 не става с тази програма. Когато реша да преместя памет стига до 28 % и ми изписва, че открива грешка в разчитането на някои сектори и спира.

Какъв може да е проблема и моля дайте предложение за друг начин, тъй като имам 200 мб в C ....

Запиши си live CD или liveUSB Линукс и безпроблемно ще прехвърлиш всичко, но  има вероятност както ти казва RudeBoy да имаш лоши сектори. Затова ако имаш нещо важно по добре  си го прехвърли на външен носител.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.