Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
oitz69

Излезе ми син екран..

Препоръчан отговор

Преинсталирах лаптоп самсунг,който е на 2 месеца.Имаше на него сложена ОС XP.Сложих му windows 7 ultimate.Преинсталацията протече нормално,наслагах всички нужни програми,но при ъпдейтването на уиндоуса ми се появи син екран и това-bad pool header.Компютъра постоянно се рестрартира и не иска да зареди нито нормално,нито под safe mode....Някакво решение??

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж дали може да зареди ако вместо SafeMode избереш: " Last good known working configuration."

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай да стартираш някакъв live cd диск,за да премахнем евентуално хардуерен проблем.Но доколкото четох в интернет това на много потребители се е получило от некоректно работещ драйвер на чипсета.Добре е да кажете и какъв е модела на машинати ви.

Редактирано от Iliyan Georgiev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С "последната работеща коинфигурация "не става...моделът е Самсунг NP270E 5V..Мирише ми на преинсталация..:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.