Премини към съдържанието
ZFPuhi

Малко помощ C# едновременно умножаване стойностите

Препоръчан отговор

Здравейте, понеже съм начинаеш и нямам си и хабе др понятие в момента имам изпит по С ... и имам достъп до всяко едно от полетата, проверка дали даденият триъгълник е разностранен, намиране на периметъра на триъгълника

Оператори за едновременно умножаване на стоиностите на полетата и сравнения < и > за 2 триъгълника (да се счита че между два триъгълника по-малък е онзи които има по-малка площ).Другото от задачата съвпада с колегата който е писал подобна тема http://www.kaldata.com/forums/topic/223315-%D0%BC%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%BE-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D1%89-c-%D0%BD%D0%B0%D0%BC%D0%B8%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B8%D0%BC%D0%B5%D1%82%D1%8A%D1%80%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D1%82%D1%80%D0%B8%D1%8A%D0%B3%D1%8A%D0%BB/ и съм копирал целият код от него, обаче последните неща не съвпадат ако може някой да помогне 10х много...

+ Намиране на Площа по формулата p*(p-a)*(p-b)*(p-c) където p= (a+b+c)/2

Редактирано от ZFPuhi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.