Премини към съдържанието
borisfx

Защо има още телефони Нокиа?

Препоръчан отговор

Абе нали уж Майкрософт купиха мобилните телефони на Нокиа. Но самата марка Нокия не е собственост на Майкрософт. Защо тогава все още продължават да излизат нови модели с марката Нокиа.

Майкрософт има ли право да използва марката Нокия за новите телефони.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ти  линк

С една дума, новите телефони Нокиа, се произвеждат вече от Майкрософт, а не от Нокиа. Майкрософт са купили и марката Нокиа. Това не го знаех

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това, че Майкрософт са купили Нокиа не значи, че марката ще умре, напротив! Най-трудното в бизнеса е да си създадеш име и верни потребители, а Нокиа има и от двете в изобилие.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това, че Майкрософт са купили Нокиа не значи, че марката ще умре, напротив! Най-трудното в бизнеса е да си създадеш име и верни потребители, а Нокиа има и от двете в изобилие.

Аз си мислех че Майкрософт са купили само телефонния бизнес на Нокиа, защото самия концерн Нокия произвежда много повече неща от едни телефони. Телефоните са малка част от бизнеса на Нокиа. Фирмата Нокиа си остава Нокиа с тази разлика че телефоните Нокиа вече нямат нищо общо с Нокиа. Би трябвало да носят вече друго име а не Нокиа. Така си мисля аз. Щом ги произвежда вече Майкрософт ....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз си мислех че Майкрософт са купили само телефонния бизнес на Нокиа, защото самия концерн Нокия произвежда много повече неща от едни телефони. Телефоните са малка част от бизнеса на Нокиа. Фирмата Нокиа си остава Нокиа с тази разлика че телефоните Нокиа вече нямат нищо общо с Нокиа. Би трябвало да носят вече друго име а не Нокиа. Така си мисля аз. Щом ги произвежда вече Майкрософт ....

Това чия собственост е компанията е без значение. На пазара постоянно има поглъщания на по-малки фирми от по-големи. Ето например Motorola вече е на Lenovo, а преди беше собственост на Google.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В края на краищата се оказва че чак сега, тия дни всъщност, Майкрософт окончателно придоби Нокия, както се казва в новината на главния сайт на Калдата. Досега телефоните Нокиа са си били на Нокиа.

Отсега нататък ще гледаме какво ще става с телефоните Нокиа. Вече ще трябва да се казват Майкрософт а не Нокиа. И Майкрософт вече поема гаранциите на продадените досега телефони на Нокиа. Ако имате проблеми с телефона си трябва да се обръщате вече към Майкрософт а не към Нокиа.

http://www.kaldata.com/IT-%D0%9D%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8/Microsoft-%D1%81%D1%8A%D0%BE%D0%B1%D1%89%D0%B8-%D0%B7%D0%B0-%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D0%B8%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B5%D1%82%D0%BE-%D0%BD%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%B4%D0%B5%D0%BB-89153.html

Редактирано от borisfx (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.