Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
mitya_big

Проблем с настройки на рутер D-Link DI-524

Препоръчан отговор

Здравейте! Имам рутер D-Link DI-524. Връзката ми е РРРоЕ и влизам с име и парола.Когата си купих рутера дойде техник да го настрои без да ми променя МАС адреса,като така можех да свързвам кабела,както към рутера така и към компютъра в случай,че рутера спече.Рутера  се развали и тъй като е в гаранция ми го смениха с нов,но сега не мога да направя същите настройки,а не искам да ми сменят МАС-а при доставчика,тъй като през рутера не ми показва грешките ,напр.(678-забил суич и т.н.).Какво трябва да направя в случая ? Ако някой знае да пише. Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Имам рутер D-Link DI-524. Връзката ми е РРРоЕ и влизам с име и парола.Когата си купих рутера дойде техник да го настрои без да ми променя МАС адреса,като така можех да свързвам кабела,както към рутера така и към компютъра в случай,че рутера спече.Рутера  се развали и тъй като е в гаранция ми го смениха с нов,но сега не мога да направя същите настройки,а не искам да ми сменят МАС-а при доставчика,тъй като през рутера не ми показва грешките ,напр.(678-забил суич и т.н.).Какво трябва да направя в случая ? Ако някой знае да пише. Благодаря предварително.

Трябвало е да си запишете МАК адреса на стария маршрутизатор и на новия да го подмените с него.

И има цял раздел за маршрутизатори!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо да питам - тоя рутер DI-524 със 10 годишна гаранция ли е ? :)  много дърт бе , от къде тая гаранция ;)

Второ - отново си клонирай мак адреса на новия рутер , както са направили предишния път :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо да питам - тоя рутер DI-524 със 10 годишна гаранция ли е ? :)  много дърт бе , от къде тая гаранция ;)

Второ - отново си клонирай мак адреса на новия рутер , както са направили предишния път :D

направих го ама пак не стана.Техника ,който ми го настрои предния път си игра повече от половин час и бърникаше настройки не само на рутера ами и в network connections.Та ако знаеш това как се прави ще бъда благодарен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.