Премини към съдържанието
streleca_stz

Търся информация за фейлетона "Разни хора, разни идеали"

Препоръчан отговор

Здравейте! Предварително се извинявам ако съм объркал раздела! :]

Искам да попитам дали някой има повече информация за III-та част от фейлетона "Разни хора, разни идеали"? По-точно за амнистирания престъпник?

Имам да коментирам устно за "поведението на амнистирания престъпник от III-та част на фейлетона 'Разни хора, разни идеали'", но не намирам особено изчерпателна информация в Интернет и ще се радвам много ако някой ми помогне. :/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много благодаря!! :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Димитър Иванов
      Здравейте !
      Въпроса ми е следният:
      Как мога да си въстановя изгубената информация от втория дял след преинсталация ? 

• от Soviet Soldier
      Имате ли представа, от къде мога да намеря техническа документация за готварска печка Crown 5043 NE или близък до този модел? Уредът е сравнително стар, от 2005г. и вероятно по тази причина не успях да намеря нищо в интернет. 
    • от Нено Ненов
      Здравейте,

Един приятел ми даде лаптоп, защото не му зареждало Windows-a. Пускам го и изписва "Repairing disk errors. This might take over an hour to complete" след което екрана сe freez-на. Пуснах му диагностика на харда през BIOS, и даде че харда има лоши сектори и да направя бекъп. Извадих харда, и го закачих за USB 3.0 Cable to SATA, след което го пуснах през HD Tune Pro и пак извади bad sectors. Харда беше разделен на 2, като информацията от Local Disk D я прехвърлих, но тази от Local Disk C, не я копира. Проблема е, че пича имал важни неща на Desktopa и аз сега няма как да ги копирам. Има ли някакъв начин да се спасят или да има програма която все пак да ми помогне да спася тези файлове. 

Поздрави!
    • от Йордан Георгиев Йорданов
      Здравейте запознах се с този форум на скоро "kaldata" и видях , че има доста разбирачи в тази свера на Дизайнерство "Уеб&Графичен" дизайн . Сайт линк натисни ТУК ! 
      Екипа които търся е следния ;
      [ Модератор ][ Дизайнер ][ Ресурси ] ( Изисквания ) 
      Дизайнер ;
      Напреднали умения с PhotoShop
      Модератор ;
      Да има поне минималния познания на програмата
      Ресурси ;
      Да има желанието да качва различни и нови ресурси в сайта 
      Към всеки член ;
      Да може да работи в екип ;
      Да има желанието и времето да се занимава ;
      Не е задължитено да сте приятен и позитивен човек  
    • от ilianaboneva
      Здравейте някой да му се намира излишен телефон.  Без копчета може и с счупено стъкло и ожулени лайсни ,но да работи. Марка няма значение стига да не  е IPHONE. LENOVO . MICROSOFT. NOKIA. Всякакви предложения са добре дошли.  Благодаря предварително. 
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.