Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,искам да свържа компютъра с телевизора с vga кабел, обаче когато ги свържа кабела променя настройките на монитора, или сменя резолюцията или сменя от монитор 1 на монитор 2, тоест изключва монитор 1 и сам си пуска монитор 2 , а през това време на телевизора няма никаква променя освен "няма сигнал"... телевизора е LG 37LH4000 параметрите на компютъра са на снимкакабела го включвам в RGB in (PC) на телевизора а на компютъра е във втория изход не за монитора а  другия, който е празен ...и нищо

post-345810-0-05863000-1392561962_thumb.

post-345810-0-59605800-1392562782_thumb.

Редактирано от MariaSH (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо не свързваш RGB с RGB-телевизор-компютър?На компютъра се сменя картината на монитора с F4 (само компютър или само телевизор или и двете).Колкото до телевизора,там няма как да видиш картината ако с дистанционното не влезеш в списък на входовете и не го преместиш върху връзката с компютъра.Изписват ти се входящите връзки било то от кабелна,компютър,интернет,DVD и т.н и местиш с дистанционнното наляво или надясно върху активната връзка с кабел за устройството което търсиш и натискаш О.К. :)

Публикувано изображение

Влизаш тук на долната снимка в опцията списък на входовете и местиш върху връзката за да получиш картина и на телевизора.

Публикувано изображение

Редактирано от KGKulata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да това ми е ясно така и направих, смених връзката на PC да е, но пак няма ефект. Искам и монитора да работи и телевизора с този кабел ако може....но нямам представа как да го направя...а ако включа телевизора в изхода за монитора става има картина и телевизора става монитор,но аз искам и монитора да работи отделно от телевизора  :crying10:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каква е видеокартата на компютъра? Както колегата по-горе е казал, от там се определя как да работи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

това ли трябва да е  :(

Да,това което искаш, се настройва от Catalyst Control Center .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Какви изходи имаш на видео картата? Ако е като тази на снимката можеш да използваш HDMI кабел и освен картина ще имаш и звук.

Да не би да се опитваш да включиш телевизора във вградена в дъното карта?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.