Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте на всички.Много се извинявам ако вече има постната тема за това.но не мога да намеря нищо за това отварям друга тема!Имам Сони ериксон виваз u5i и в менюто виждам че има навигация,но трябват карти или каквото  е там.Може ли да ми обясните какво трябва да изтегля и от къде,и предполагам че трябва да го сложа в картата памет на телефона и след това да може да се ползва навигацията!Предполагам че има и говор на Бг до колкото съм виждал навигации и карти на Бг и т.н.......Благодаря на всички отзовали се!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едно време на телефон със Symbian ползвах за навигация Sygic mobile maps 10, но не съм сигурен дали все още може да се намери някъде ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има, стига да се поразрови тук там.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички.Много се извинявам ако вече има постната тема за това.но не мога да намеря нищо за това отварям друга тема!Имам Сони ериксон виваз u5i и в менюто виждам че има навигация,но трябват карти или каквото  е там.Може ли да ми обясните какво трябва да изтегля и от къде,и предполагам че трябва да го сложа в картата памет на телефона и след това да може да се ползва навигацията!Предполагам че има и говор на Бг до колкото съм виждал навигации и карти на Бг и т.н.......Благодаря на всички отзовали се!

Ето погледнете тук http://www.freewaresymbian.net/sony-ericsson-u5-u5i-u5a-vivaz-se-kurara+gps-download-1206-all-1-date.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това не са навигации

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.