Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте тарся си програма или ако някой може да ми напиши скрипт за тази цел.Така трябва ми програмка за една игра http://www.myfreezoo.bg/index/logout/done/true  изкам да ме логва автоматично през 2 часа.Играта ме изплюва през този период от време,а целта ми е да се развивам по бързо.Благодаря ви предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тоя скрипт мислиш ли че някой ще седне да ти го пише безплатно?

ами има хора с добри сърца който изкат да помогнат.А и мисля че за един човек който разбира ще го драсни за нула време.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте тарся си програма или ако някой може да ми напиши скрипт за тази цел.Така трябва ми програмка за една игра http://www.myfreezoo.bg/index/logout/done/true  изкам да ме логва автоматично през 2 часа.Играта ме изплюва през този период от време,а целта ми е да се развивам по бързо.Благодаря ви предварително

Може да пробваш с Mouse Recorder Pro 2 2.0.7.4 (безплатна версия). С нея можеш да запишеш действия, които да прави мишката през определен интервал или постоянно. Така записваш каквото искаш да цъка и го пускаш да си върти. Като цяло това със скриптовете ми се вижда ненужно в твоя случай... 

Ето линк за теглене:

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това дори и да е така, тези хора може би също трябва да се хранят и да си купуват дрехи. И дори и да го "драснат" за нула време това се дължи на дългогодишно убочение и опит. Ти не си в състояние да уцениш това, затова аз например не бих ти помогнал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами ще провам с мишката но ако ня се пак знае програмка ще съм му много благодарен.И благодаря за това за мишката

Редактирано от Asen Topalov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Намирате програмата jmeter, правите си прост тест кейс с логин. И го карате да се пуска всеки 7200 секунди по веднъж

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да пробваш с Mouse Recorder Pro 2 2.0.7.4 (безплатна версия). С нея можеш да запишеш действия, които да прави мишката през определен интервал или постоянно. Така записваш каквото искаш да цъка и го пускаш да си върти. Като цяло това със скриптовете ми се вижда ненужно в твоя случай... 

Ето линк за теглене:

Блогодаря ти много мисля че тази програмка е точно за мен жив и здрав да си

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Блогодаря ти много мисля че тази програмка е точно за мен жив и здрав да си

За нищо... :) Ще се, радвам и ако цъкнеш бутончето "Харесва ми" на самия пост. Все пак и аз съм новобранец тук...  Благодаря! ... :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от Йордан Георгиев Йорданов
      Здравейте запознах се с този форум на скоро "kaldata" и видях , че има доста разбирачи в тази свера на Дизайнерство "Уеб&Графичен" дизайн . Сайт линк натисни ТУК ! 
      Екипа които търся е следния ;
      [ Модератор ][ Дизайнер ][ Ресурси ] ( Изисквания ) 
      Дизайнер ;
      Напреднали умения с PhotoShop
      Модератор ;
      Да има поне минималния познания на програмата
      Ресурси ;
      Да има желанието да качва различни и нови ресурси в сайта 
      Към всеки член ;
      Да може да работи в екип ;
      Да има желанието и времето да се занимава ;
      Не е задължитено да сте приятен и позитивен човек  
    • от ilianaboneva
      Здравейте някой да му се намира излишен телефон.  Без копчета може и с счупено стъкло и ожулени лайсни ,но да работи. Марка няма значение стига да не  е IPHONE. LENOVO . MICROSOFT. NOKIA. Всякакви предложения са добре дошли.  Благодаря предварително. 
    • от Vladimir96
      Здравейте,наскоро си купих настолен компютър втора ръка Lenovo M58. Реших че не искам да използвам вградените LAN и  Видеокарта и реших да се обърна към вас за помощ,проблемът е че платките са нископрофилни и не мога да си намеря нископрофилна видеокарта поне 512MB втора ръка и LAN карта (най-простата) . Компютърът се ползва главно за интернет и играене на игри чрез андроид емулатор.Може ли да ми дадете съвет от къде мога да си купя втора ръка части,продават ли се изобщо и много ли са скъпи? Благодаря ви за помощта 
    • от ZooMweBG
      Привет, пичове!
      Правя много специфичен сайт с wordpress и не съм сигурен как да направя 2-неща - калкулатор и Members Area/Login за работници в сайта. Калкукатора трябва да е като този >>> https://elo-boost.net/boosting/purchase . и 5-те колонки всичко трябва да е по-този начин Division Boost/Wins Boost/ Duo Queue и т.н. Когато някой плати за определена услуга поръчката му трябва да отива за одобрение от администратор и след това да влиза в списък от, които работниците да изберат дали искат да вземат поръчката. Когато някой работник вземе определена поръчка трябва да се създава стая автоматично между него и клиента като администратора трябва да има достъп до нея. В стаята трябва да има чат + информация, която клиента трябва да е предоставил предварително, за да може работника да я вземе. Работника трябва да има бутон да прикачи снимка към поръчката и бутон да я отбележи като готова. Ако някой може да помогне за тази задачка би било супер! 

Благодаря предварително!

Линк за сайта по който се работи: http://top-eloboost.com/
    • от Димитър Станчев
      Здравейте на всички,преди седмица си закупих фифа 17 имах проблем с подкарването и като цяло обиколих много компютърни специалисти и един от тях откри че фифа са прецакали доста хора...( Отговарям веднага - компютърът е с достатъчно висока производителност за играта. ЕА обаче са направили една магария, която шашва доста хора и налага ъпгрейд на хардуера. Приложението е писано за минимум 4 нишки. Дори и да си с някой стар процесор с НТ на минимална честота, играта ще тръгне, а на юбилейния Пентиум на 4 ГХз няма, понеже не се покрива гореспоменатото изискване. ТУК можеш да намериш компромисно решение, но по-добре се оглеждай за смяна на процесора. За всеки случай можеш да провериш дали процесът върви в таск мениджъра. АКо е така, но нямаш картина, то бъди сигурен в горната диагноза и лечение. ) Свалих този файл и подкарах играта,но много насича въобще не може да се играе добре,моля ви ако някой е имал този проблем и знае как да го оправя или има някой заинтересуван от играта можем да се разберем за цена(да му продам дисковете и акаунта) ще съм ви много благодарен!
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.