Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте ! Когато включих компютъра нямах звук.Проверих дали всичко е наред с драйверите за звука и пишеше че липсва: Публикувано изображение  Пробвах да го инсталирам но не стана. Също така пробвах с програмата Driver Checker.Програмата провери и излезна че този драйвер го няма.Пробвах да го инсталирам от там но каза че има грещка и не може.Ако някой има някакви идеи ще се радвам да ги сподели :) 

post-339615-0-77048000-1392571686_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преинсталирай драйверите за звуковата карта .

Я напиши модела на този Асус , но пълния , пише го от долу на кутията .

Редактирано от PC doctor (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Драйвери се теглят от сайта на производителя на дъното/лаптопа, а не от някакви куци програми...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дори не знам как да ги прейнсталира/инсталирам ... 

Нямаш ли диск с драйвърите? Ако не - дай точния модел, за да ти представим драйвърите от сайта на производителя. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми пише High Definition Audio Controller деинсталирах го ''уж'' и след това инсталирах подобно но беше Realtek High Definition ... и  пак нямаше звук ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От къде какво деинсталираш и инсталираш? Би ли казал точният модел, за да те пренасочим към правилните аудио драйвъри. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дори и не знам какво правя в Диспечър на устройствата--->Sound,video and game controllers--->High Definition Audio Device ! А в Еверест Мултимедия--->Звуков адаптер пише High Definition Audio Controller [1002-AA90] [NoDB] Следващото което открих е HD AUDIO ATI Radeon HDMI

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ясно! Отказвате да споделите модела, в такъв случай лично аз не мога да ти помогна. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преинсталирай драйверите за звуковата карта .

Я напиши модела на този Асус , но пълния , пише го от долу на кутията .

Прочети второто изречение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пичага,снимал съм ти дънната платка всичко каквото пише в нея чрез тази програма,в тази тема дето ти я прати същите неща пишат хората какво повече искаш ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://support.asus.com/download.aspx?SLanguage=en&m=P8H61-M%20LX2%20R2.0&os=8

Ето страницата с драйвърите. Намери си за аудио и го инсталирай, като преди това деинсталирай другия. Не знам по какъв начин вече мога да ти помогна.

Като преди това избери ОС.

Ако изпитваш затруднения отново кажи ОС, за да ти дам директен линк.

Редактирано от weeziN (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Автора на темата след като е толкова "назад " с нещата , да бъде любезен да прави това което му се казва и да предоставя исканата информация . Мисля че когато някой се опитва да ти помогне БЕЗПЛАТНО , поне от уважение казвай това което те питат . Иначе нещата са ясни - в сервиза и 30 лева .

Тук всичко е на добра воля и от желание хора със знания да помогнат на други хора без такива познания в областта . Никой не е длъжен на никой само поради факта че е питал нещо тук . Това не е нито магазин , нито сервиз , няма клиенти и продавачи . Никой не получава заплата за това че помага на някой . Така че ако автора иска помощ , нека малко по-така  да се държи . Мислех да му предложа персонална помощ , да погледна компютъра му и да решим проблема му без загуба на време , но вече се съмнявам в това си желание .

Редактирано от PC doctor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.