Премини към съдържанието
ledeniq22

Проблем с Таблет PHILIPS PI3100Z2/58 TABLET 7

Препоръчан отговор

Изключих таблета и като взех да го включвам и заби на логото на PHILIPS и до там. Някой ако може да помогне!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По принцип китайските безмаркови таблети го правят това,но чак пък Филипс   ....

Предполагам е в гаранция и от там ще ти го оправят,ако е минала трябва да го Root-неш и да изтриеш добавеното лого на филипс в андроида.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По принцип китайските безмаркови таблети го правят това,но чак пък Филипс ....Предполагам е в гаранция и от там ще ти го оправят,ако е минала трябва да го Root-неш и да изтриеш добавеното лого на филипс в андроида.

Глупости дрънкаш. Как ще го руутне като не може да влезе в ОС ? Авторе, кажи модела на таблета за да го флашнем наново. Sent from my Foxsky T33 using Taptalk PRO
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изключих таблета и като взех да го включвам и заби на логото на PHILIPS и до там. Някой ако може да помогне!

Най-лесния начин, изчакай до му свърши батерията (да изгасне), зареждаш го. И първата ти работа като включи, изтегли си някоя 'clean' програма и го почиствай по-често.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко ме съмнява да зареди като се зарежда.Sent from my Foxsky T33 using Taptalk PRO

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Глупости дрънкаш. Как ще го руутне като не може да влезе в ОС ? Авторе, кажи модела на таблета за да го флашнем наново.Sent from my Foxsky T33 using Taptalk PRO

Модела: PHILIPS PI3100Z2/58   @Кока , пак ли спиш бе брато?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-лесния начин, изчакай до му свърши батерията (да изгасне), зареждаш го. И първата ти работа като включи, изтегли си някоя 'clean' програма и го почиствай по-често.

Ами това го правих не става

Редактирано от ledeniq22 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Модела: PHILIPS PI3100Z2/58 @Кока , пак ли спиш бе брато?

През тапталк не виждам модела, ето виж : http://store.picbg.net/pubpic/72/93/ebc236eaca9a7293.pngАвторе, след 1-2 часа ще поразгледам какво може да се направи, защото съм ученик.Sent from my Foxsky T33 using Taptalk PRO

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

През тапталк не виждам модела, ето виж : http://store.picbg.net/pubpic/72/93/ebc236eaca9a7293.pngАвторе, след 1-2 часа ще поразгледам какво може да се направи, защото съм ученик.Sent from my Foxsky T33 using Taptalk PRO

Явно пак, спиш или не гледаш :D Това какво е?http://store.picbg.net/pubpic/D3/4F/cdfaf2676b10d34f.png

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По принцип китайските безмаркови таблети го правят това,но чак пък Филипс   ....

Че той си е също китайче  :D , само дето са му лепнали едно лого ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно пак, спиш или не гледаш :D Това какво е?http://store.picbg.net/pubpic/D3/4F/cdfaf2676b10d34f.png

Хехехехехе не го видях xDSent from my Foxsky T33 using Taptalk PROЕ сори, но няма никакъв софтуер в чуждите форуми за андроид. Ако е в гаранция го носи на сервиз.Sent from my Foxsky T33 using Taptalk PRO

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хехехехехе не го видях xDSent from my Foxsky T33 using Taptalk PROЕ сори, но няма никакъв софтуер в чуждите форуми за андроид. Ако е в гаранция го носи на сервиз.Sent from my Foxsky T33 using Taptalk PRO

В гаранция е аз го взех  преди месец. Благодаря за отделеното време!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-добре, го занеси в сервиз или да го ремонтират, или да ти го заменят с нов таблет. Успех и пиши какво е станало :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравйте занесох таблета казаха че е първия таблет от тоэи модел с такава грешка и днес ми дадоха чисто нов :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва да почерпиш! Това в кръга на шегата.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се, че вдигам стара тема, но да не правя нова.
И аз имам същия таблет, и не мога да намеря никакъв вид поддръжка за него. Търся стоков ром за да мога да го рефлашна, моля ако някой има идея от къде да намеря да помага

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.