Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
Gavrail

Автоматизиран BackUp при XP

Препоръчан отговор

ЗдравейтеЧувал съм че при XP може да се направи при изключване на PC-то то да направи BackUp на дадена директория върху локален диск или FTP сървър.Четох че се пишат някакви скриптове за да изпълни първо скрипта, т.е. да направи BackUp преди да изключи.Въпросът ми е как се правят точно нещата, понеже нещо не ми стана съвсем ясно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Такава финкция няма даже в 8.1 камо ли в XP . Има софтуери  които правят  архив по разписание но да архивира  при гасене аз не съм чувал . 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А скриптовете какво представляват?Как да се нагласят параметрите и какви са те?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За писане на скриптове (vbs, bat) човек трябва да почете повечко.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За писане на скриптове (vbs, bat) човек трябва да почете повечко.

Не става само с четене ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не става само с четене ;)

Ти първо почети, пък после почни и да пишеш.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от Добс
      Здравейте, 
      Казвам се Добрин и работя за pCloud - услуга за съхранение на файлове в Интернет, или "на облак". Съществуваме от 4 години и имаме вече над 7 мил. регистрирани потребители. 

Вчера пуснахме статия в сайта и един потребител предложи да направим тема във форума. 
      Всъщност, това е една добра идея за контакт с нови, бъдещи, стари, недоволни, доволни и всякакви други потребители. 

Искате да знаете нещо повече за услугата ? Искате да ни кажете колко добре или зле се справяме ? Искате нови функционалности ? Не можете да разберете за какво се борим и кои сме ? 
      За всичко това - пишете тук. Ще отговарям честно, няма да ви карам да ползвате платената услуга, няма и да ви спамя с излишна информация. 

ето статията, за която говорех : https://www.kaldata.com/it-новини/къде-съхранявате-файловете-си-в-об-257291.html 
      Да започнем от нея - вашето мнение ? 

• от asdfj
      Привет! 
      Макар и вече стара да е тази ОС имам проблем при самата инсталация или по скоро не тръгва диска на лаптоп Fujitsu Siemens .Въпроса ми е как да подкарам Сд-то Пробвах с Неро да го направя боотващ но пак не иска.Моля за помощ какво да правя.
    • от Георги Л.
      Здравейте не знам от къде е проблема уиндолса или пък самата машина... Така - тъй като не обичам Win7 колкото и смешно да е някак ми е по бъгаво искам да го сменим с XP руутвам в флашката уиндолса (XP) отварям руут менюто и ми излиза някаква грешка при инсталирането на уиндолса пробвах с друг същата работа но друга грешка пробвам уиндолса на друга машина и вс си тръгва така че вече не знам от уиндолса ли е от машината ли е някакви идеи как да го оправим?
    • от xXx*Triple*xXx
      Добър ден хора и ето го отново моя пореден проблем Снощи докато си почиствах компа от временни файлове/история от браузерите/поправка на проблеми в регистрите с разни програми накрая отворих папката Prefetch на Windows XP и там забелязах някви имена които са ми напълно непознати за сефте ги чувам единия беше dumprep.exe другия sysocmgr.exe  Проверих къде се намират има ги само в system32 но това което ме притеснява е,че одеве на един приятел на компа му проверявах дали и той ги има при него не ги намира  Той е на Windows 7 Ultimate 32 bit !!! Помагайте ако знаете нещо за какво служат тези 2 файла !? Windows компоненти ли са или някви гадинки/вируси !? Всяка информация която знаете за тези 2 файла ми е полезна така,че нещо ако знаете драскайте коментарчета !!! Мерсаж Предварително
    • от xXx*Triple*xXx
      Привет Имам един доста изнервящ/странен проблем с часовника на компа !!! На Windows XP съм и проблема е следния ... понякога забелязвам,че часовника много избързва примерно поглеждам на телефона ми показва примерно 10:30 а като погледна на компа ми показва 10:35 или 10:37 10:38  сверявам го ръчно по времето което показва на телефона но след определено време (1-2дни) се повтаря същата история отново От опцията време от интернет тикчето е поставено автоматично синхронизирай с часови сървър в интернет избрано е на сървър time.windows.com часовата зона е (GMT -08:00) Pacific Time (US & Canada) И така незнам къде му е проблема на този часовник защо го прави този проблем така защо избързва с няколко минути много е досадно и дразнещо Някой ако знае нещо да драска коментар !!! Мерси Предварително
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.