Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте хора преди няколко дни си взех нови слушалчици ,но имам проблем!Взех си сплитерче(или там както му се казва преходник нямам представа!) и свързах всичко както трябва.Първоначално имах проблем с мик.,но го оправих(беше мютнат),тествах отново чрез скайп дали работи и всичко беше окай!На следващия ден реших да ползвам мик. и оппп той не работи!Мисля че проблема е в разклонителното чудо защото пробвах още 2 мик. и те не работеха!Общо взето това ми е проблема ще се радвам ако ми помогнете!  :)слушалките

Редактирано от Rekklez (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гост

Здравейте хора преди няколко дни си взех нови слушалчици ,но имам проблем!Взех си сплитерче(или там както му се казва преходник нямам представа!) и свързах всичко както трябва.Първоначално имах проблем с мик.,но го оправих(беше мютнат),тествах отново чрез скайп дали работи и всичко беше окай!На следващия ден реших да ползвам мик. и оппп той не работи!Мисля че проблема е в разклонителното чудо защото пробвах още 2 мик. и те не работеха!Общо взето това ми е проблема ще се радвам ако ми помогнете!  :)слушалките

Слушалките ги видяхме и честито. Дай сега и "сплитерчето" да видим що за чудо си си купил!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами ти сам си си отговорил. Или е от настройките на зв. карта или преходника. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Слушалките ги видяхме и честито. Дай сега и "сплитерчето" да видим що за чудо си си купил!

Благодаря но сплитера ми го даде един приятел понеже аз се бях отчаял след като не го намерих в много голями магазини като техно...!Случайно го попитах и той ми го даде но в момента не е в мен,но е от слушалки за JVC.Решил съм да взема този понеже бил за iStuff.

Ами ти сам си си отговорил. Или е от настройките на зв. карта или преходника. 

Нямам никакво понятие в тази област и реших да попитам тук за да съм сигурен. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Определено това няма да ти свърши работа защото 

Чрез него можете да свържете два източника на звук към една аудио система

т.е. това ти разклонява аудио сигнала. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Определено това няма да ти свърши работа защото т.е. това ти разклонява аудио сигнала.

Хмм...обърни внимание на ъъ...жакчето на слушалките които съм купил! линк

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хмм...обърни внимание на ъъ...жакчето на слушалките които съм купил! линк

Ъъъ, няма да стане. На слушалките имаш микрофон. С това само ще омацаш работата още повече.

Както ти писаха, събира два аудио сигнала в един жак и не е предвидено за микрофон и слушалки едновременно.

С него може да пуснеш сигнал от единотделен микрофон към две устройства едновременно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да си сигурен, че е от преходника, включи микрофон директно в компютъра- ако работи, а през преходника- не( през преходника пробвай микрофона на  слушалките), значи със сигурност е от преходника, като има вероятност и слушалките да са дефектирали. За да си сигурен за тях, включи ги в телефон и там ги пробвай. Обърни и двата жака , да не би за си ги объркал.  :)

Редактирано от lupis (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ъъъ, няма да стане. На слушалките имаш микрофон. С това само ще омацаш работата още повече.

Както ти писаха, събира два аудио сигнала в един жак и не е предвидено за микрофон и слушалки едновременно.

С него може да пуснеш сигнал от единотделен микрофон към две устройства едновременно.

Тогава били ми показал какво трябва да купя защото започвам да се обърквам! :questions:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж този кабел.

ПП: Това е правилният избор.

Редактирано от androns (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж този кабел.

Моето е такова но явно кабелчето за мик. се прецака ;-; и сега ровя от няколко часа в нета търсейки подобно но не намирам!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега като се замислих, най- вероятно и този ще стане, просто не са го описали както трябва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега като се замислих, най- вероятно и този ще стане, просто не са го описали както трябва.

Да се надявам че ще стане защото в цяла България няма това което търся(или просто не знам къде да търся) и ще пробвам с него,а доколкото ебай и амазон не ми се чака 1 месец за 20см. кабел... :crying10:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

....а доколкото ебай и амазон не ми се чака 1 месец за 20см. кабел... :crying10:

Ето ти с макс 3 дни чакане и по пощата http://www.ebay.co.uk/itm/3-5mm-2xMale-to-Female-Audio-Splitter-Cable-Lead-for-Gaming-Headphone-Mic-to-PC-/131095191612

Ама трябва да имаш paypal за да пазаруваш от Ebay.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте как съм казал по-горе имам проблем с микрофона на слушалките ми.Смених сплитера и взех на ХАМА тези ,но микрофона реше,че няма да работи и с този сплитер и вече не знам какво да направя! :(  Иначе работи с телефона ми(тоест не е дефектен или нещо)! П.С. Реших да не правя нова тема дано не съм сгрешил. :)

Редактирано от Rekklez (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.