Премини към съдържанието
ПеЧеН ЛиГлЮ

Мога ли да свалям файлове от SkyDrive на телефона?

Препоръчан отговор

Евми това ми е въпроса... мога ли да свалям файлове от SkyDrive.... един вид да си прехвърлям файлове от PC на телефона чрез SkyDrive?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Евми това ми е въпроса... мога ли да свалям файлове от SkyDrive.... един вид да си прехвърлям файлове от PC на телефона чрез SkyDrive?

И операционната система на телефона е?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо не ползваш "AirDroid", много по-добра е за мен от "SkyDrive".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имам на скайдрайв 25Г безплатно. И за андроид си има нативно приложение плюс още няколко файлови мениджъра, които го поддържат

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

windows 8 по-точно дали мога от SkyDrive да свалем песни на телефона :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

windows 8 по-точно дали мога от SkyDrive да свалем песни на телефона :D

Мисля че подобна функционалност е вградена. Но ако не е изтеглете си приложението от магазина

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не могат да се сравняват, защото са съвсем различни приложения... Ти ползваш AirDroid, аз пък платеното WiFi File Transfer Pro... SkyDrive е като DropBox, Box и още един куп други, само че е на Microsoft. Бих се изненадал SkyDrive за windows 8 да няма това, което го има във всички останали...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами текстови докомументи могат да се save на телефона.... папките със снимки директно ми се появяват в телефона без да се налага да ги свалям на него... но се пробвах с песен и не става, стой и си в skydrive опитах да я save-ам на телефона, но неможах да намеря такава функиця... а самата песен не ми се появява в player-a

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не могат да се сравняват, защото са съвсем различни приложения... Ти ползваш AirDroid, аз пък платеното WiFi File Transfer Pro... SkyDrive е като DropBox, Box и още един куп други, само че е на Microsoft. Бих се изненадал SkyDrive за windows 8 да няма това, което го има във всички останали...

Обърках се

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.