Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Проблемът е следния,не мога да вляза в менюто един познат ми каза че софтуера е изгорял :lol6:  и ремонта струвал 30 лева ако знаете нещо помогнете за да знам дали да го купувам ^^

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо пускаш темата втори път? Софтуера не изгаря. И защо след като знаете колко ще струва ремонта се пуска запитване?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво меню кви пет лева ?!? Обясни по-подробно какво се случва с телефона и какъв е проблема, ако е нещо софтуерно ще се опитаме да го оправим.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо пускаш темата втори път? Софтуера не изгаря. И защо след като знаете колко ще струва ремонта се пуска запитване?

Пуска я, щото първия беше в грешен раздел и я заключиха.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз разбрах, че когато иска да влезне в менюто където са му приложенията не му позволява.? Или греша?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пуска я, щото първия беше в грешен раздел и я заключиха.

Извинявам се на постващия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз разбрах, че когато иска да влезне в менюто където са му приложенията не му позволява.? Или греша?

Точно така телефона е реплика :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За колко пари ще я купиш.? Ти нормален ли си да купуваш реплики, нямаш гаранция нямаш нищо, може още на 2-рия ден да си замине телефона. Само дето си дал, еди колко си пари на вятъра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май се оказва, че S4-ките са проблемни... Особено покрай мен на всички им се надуха батериите... Чакам и моята вече. Посъветвай се със специалист за твоя проблем, няма да се учудя, ако батерията заминава

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В повечето случаи иконимиите излизат скъпо. Толкова мога да кажа по темата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май се оказва, че S4-ките са проблемни... Особено покрай мен на всички им се надуха батериите... Чакам и моята вече. Посъветвай се със специалист за твоя проблем, няма да се учудя, ако батерията заминава

Първите партиди S4-ки имат този проблем с батерията. Но от самсунг знаят за проблема и подменят безплатно батериите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.