Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Старата ми карта изгоря и ми трябва спешно ново видео. Бюджета е максимално до 200 лева. В края на годината щях да сменям цялата конфигурация, затова и сега не мисля да наливам пари. Играя WoW и LoL. Нямам много варианти просто искам най-доброто за парите. Та чудех се за Sapphire HD7770 GHz Edition или Asus NVIDIA GeForce GTX 650. Процесора ми е i3 540 3.06 Ghz, 3GB ram, а захранването пише че е 500 вата ATX. Мислех си и за втора ръка карта Msi Geforce Gtx 560 Ti Twin Frorz 2 Oc 880mhz Core 1GB 256 bit Gddr5 за 200 лева но не знам дали ще ми издаржи захранването, но пък гледах че последната вади два пъти повече кадри от горните. Дайте ми съвет. Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...захранването пише че е 500 вата ATX..

Преди да уточним това със сигурност е най-малкото некоректно да даваме каквито и да било съвети за видео карта. Една снимка например ще е доста полезна.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди да уточним това със сигурност е най-малкото некоректно да даваме каквито и да било съвети за видео карта. Една снимка например ще е доста полезна.

atx g-tec 450piv това е захранването

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

atx g-tec 450piv това е захранването

Първо захранването смени!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо захранването смени!

Ясно ми е, но в момента нямам възможност. След два месеца ще заминавам, та в края на годината ще сменям цялата платформа, и не мисля сега излишно да наливам пари. Трябва ми карта за около 2 месеца да върви прилично WoW.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ясно ми е, но в момента нямам възможност. След два месеца ще заминавам, та в края на годината ще сменям цялата платформа, и не мисля сега излишно да наливам пари. Трябва ми карта за около 2 месеца да върви прилично WoW.

Взимаш тази и си свиркаш - икономична и с добра производителност: SAPPHIRE HD6670 1G GD5 BULK 

Обща стойност - 139.62 лв. с ДДС

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Размислих малко и се отказах от нова карта. Искам възможно най-евтиният вариант, затова се ориентирах към втора ръка. Разгледах няколко карти и се спрях на три. Кажете ми само коя да избера. Това са картите:Ati Radeon Hd 4730 128bit 512MBAti Radeon Hd 5670 128bit 1GBAti Radeon Hd 4870 256bit 1GBRadeon Hd4870 е 256-битова и е може би най-добрата, но е и най-лакома. Radeon Hd5670 е малко по-нова и поддържа DirectX 11, не че е от значение. А Radeon Hd 4730 е най-евтина, но пък е 512мб.Пак казвам не гоня максимални детайли, искам просто да ми върви WoW-a.И забравих да кажа, монитора ми е Dell U2312HM и играя само на Full HD.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вярно че така ще загубиш по-малко пари като изгърми и "новата" видеокарта но все пак си е загуба. 

Аз лично не бих заложил 60/80 лв. но пък не си падам комарджия.

пс. С 4870 е много вероятно да береш ядове иначе е най-добрата. Всъщност защо въобще искаш съвет?

Явно си наясно с нещата и дали ще рискуваш си е до твоята преценка.

Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вярно че така ще загубиш по-малко пари като изгърми и "новата" видеокарта но все пак си е загуба. Аз лично не бих заложил 60/80 лв. но пък не си падам комарджия. пс. С 4870 е много вероятно да береш ядове иначе е най-добрата. Всъщност защо въобще искаш съвет?Явно си наясно с нещата и дали ще рискуваш си е до твоята преценка.

Вярно че така ще загубиш по-малко пари като изгърми и "новата" видеокарта но все пак си е загуба. Аз лично не бих заложил 60/80 лв. но пък не си падам комарджия. пс. С 4870 е много вероятно да береш ядове иначе е най-добрата. Всъщност защо въобще искаш съвет?Явно си наясно с нещата и дали ще рискуваш си е до твоята преценка.

Да, наясно съм че рискувам и всичко си е на моя глава, но пък и да дам 150-200 лева за карта която ще хвърля след няколко месеца пак не ме устройва. Съвет исках за тези три карти. За 4870 мислиш ли че няма да върви на захранването?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, наясно съм че рискувам и всичко си е на моя глава, но пък и да дам 150-200 лева за карта която ще хвърля след няколко месеца пак не ме устройва. Съвет исках за тези три карти. За 4870 мислиш ли че няма да върви на захранването?

Защо ще я хварлиш може някой да ти я купи 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лакома е. 330 вата под товар за цялата система. По-добре HD5670.  Така и така си ограничен откъм захранване. А и за тия игри не ти трябва повече. Ще намалиш малко детайлите ако трябва. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.