Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
dzaabo

Въпрос за реклами под формата на линкове

Препоръчан отговор

Привет банда . Имам въпросче към някой , който знае нещо по въпроса .На скоро започнаха да ми се появяват разни зелени линкчета в различни сайтове та даже и онлайн игри .Като сложа стрелката върху този линк /без да натискам/ ми се отварят разни банери с реклами .

Докато зацепя за какво иде реч набързо насметох един админ в една игра ама се оказа че човека не е виновен и ми обясни че всичко идва от моя компютър . Поразпитах разни познати и се оказа и че при тях са започнали да се появяват .

Та въпроса ми е ... Как да премахна тая гад ?

Най странното е че не съм променял нищо в настройките .Появиха се ей така ..Като вирус ама не го лови антивируса ми .Направо се чудя от къде ми дойде това на главата .Дет се вика една страница не мога да прочета нормално без да ми се появи това .

Моля някой да сподели ако знае ..Как да го спра това нещо :)

Редактирано от dzaabo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами посети раздела за вируси и колегите от HJT Team ще ти помогнат да си отстраниш проблема.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами посети раздела за вируси и колегите от HJT Team ще ти помогнат да си отстраниш проблема.

Не казвам че е вирус :) Просто споменах как се е появило от нищото  .Смятам че съм в правилният раздел .Все пак благодаря за съвета

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не казвам че е вирус :) Просто споменах как се е появило от нищото  .Смятам че съм в правилният раздел .Все пак благодаря за съвета

Само да допълня .Извинявам се за спама .Ползвам Малваребитес ПРО /платена/ Отделно имам и две помощтни антивирусни тип скенер , които се включват само от мене при нужда и те не хванаха вируси .Та за това предполагам че не е вирус ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Adblock Plus

Ще пробвам ей сега и ще пиша за резултата :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има някои такива гадинки, които се прикачват като разширение към браузъра, най-вече Chrome.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.