Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, имам Saphire hd 7770 проблема е там ,че когато пусна някоя игра честотата на видеото и памета падат от 1000/1125 на 300 температурата по време на игра е около 60 градуса ако някой се е срещал с такъв проблем нека да сподели как се е отървал от него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имал съм подобно явление с една Sapphire HD 7790. Дори и най-малко да позагрее, се underclock-ва. При тебе това е още при 60 градуса и то доста сваля честотата, нещо не е наред !

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като почистя регистрите с CCleaner нещата се оправят ,но след рестарт отново си е същата работа и тези регистри се появяват отново Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо не можеш да натовариш картата като хората за да може драйвера да посмее да пусне ядрото на висока честота. Или просто самия драйвер е некадърен. Като за начало го преинсталирай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо не можеш да натовариш картата като хората за да може драйвера да посмее да пусне ядрото на висока честота. Или просто самия драйвер е некадърен. Като за начало го преинсталирай.

Сложих стария сложих и бетата пак същия проблем. А не ми се иска да го преинсталирам защото имам важни неща и не ми се иска да ги изгубя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.