Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
bojoviki

Автокасетофона не запаметява подредбата на песните от усб-то

Препоръчан отговор

Здравейте,сд-то в колата(Сони CDX-GT474UM) не запаметява след изключване до коя песен е стигнал.Флашката е 2гб Кингстон.Много рядко си тръгва точно от секундата,на която е спряло преди да го изключа.Ровех из настройките,но нищо не мярнах.И каква е причината един път да запаметява а друг не?Мерси

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте отново,само да вметна,днес си оставих флашката на сд-то и след работа ми беше запаметена песента.Сега се прибрах и съм изкарал и флашка и панел,утре ще ви кажа как стоят нещата.Поздрави

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитайте се преди да го изключите , да натиснете пауза или стоп и тествайте, другият път, като поставите флаш паметта.

Вижте и флашката на какъв формат е форматирана. Ако плеъра, чете FAT32 (погледнете си упътването) е форматирайте на него (на компютъра).

Защото някой от старите памети са форматирано само на FAT.

Знам , че съвета не кой знае колко добър, но затова се досещам само.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитайте се преди да го изключите , да натиснете пауза или стоп и тествайте, другият път, като поставите флаш паметта.

Вижте и флашката на какъв формат е форматирана. Ако плеъра, чете FAT32 (погледнете си упътването) е форматирайте на него (на компютъра).

Защото някой от старите памети са форматирано само на FAT.

Знам , че съвета не кой знае колко добър, но затова се досещам само.

Мерси,но и това съм пробвал,един път запаметява,друг път не.Флашката е форматирана в FAT32

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А дали няма възможност самия плеър да не поддържа такава "функция" ? Не мисля, че проблема е във флаша или пък файловата система.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А дали няма възможност самия плеър да не поддържа такава "функция" ? Не мисля, че проблема е във флаша или пък файловата система.

Здравейте,нямам идея дали сонито поддържа подобна функция,но се чудя как избирателно ту запаметява ту стартира от трак 1?

П.П.Днес нещо ново пробвах,преди да запаля пуснах сд-то,и когато стартирах от ключа сд-то изгасна(от сервиза са го направили така,нещо като защита)след запалване на двигателя,тругна от 1-ва песен(занулява се).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж да не е включена функцията SHUF DEVICE /стр. 10 от ръководството/ за разбъркано възпроизвеждане на цялото устройство /USB/. Друг вариант е да свалиш и разкачиш захранващите кабели за около 1 час, което би трябвало да нулира всички настройки. Можеш, вместо да сваляш СД-то, да разкачиш и плюса и минуса на акумулатора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж да не е включена функцията SHUF DEVICE /стр. 10 от ръководството/ за разбъркано възпроизвеждане на цялото устройство /USB/. Друг вариант е да свалиш и разкачиш захранващите кабели за около 1 час, което би трябвало да нулира всички настройки. Можеш, вместо да сваляш СД-то, да разкачиш и плюса и минуса на акумулатора.

Мерси и това ще пробвам,но на дали ще помогне.Утре ще пиша за резултат

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Намерих опцията и си помислих,че ще се получи но ядец.Днес сутринта след 24 часа(свален панел)песента си тръгна даже от поредната секунда.Но след работа при изключен касетофон,но не свален панел,песните тръгнаха от номер 1.Както и да е ще си ги прехвърлям ръчно,но като станат 100-тина вече не знам.Поздрави и мерси

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.