Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Наскоро попаднах на една тема, където се сравняват кутии. Победител беше FD Core3000, и се чудя дали Core1000 e по-добра от N300. Както гледам, често предлагате CM N300 и го хвалите, че има хубав въздушен поток. А сега се чудя за FD Core-а. Ако някой не е разбрал, НЯМА да купувам, просто  питам. Е вие сте на ход. :Д

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз лично бих предпочел N300, но така или иначе щом няма да си купуваш, каква е целта на темата не разбирам...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз лично бих предпочел N300, но така или иначе щом няма да си купуваш, каква е целта на темата не разбирам...

Просто за инфо. И някой може да я погледне(какъв ли е шанса?:Д)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

FD-то има филтри против прах за разлика от N300 но идва само с един при това малък вентилатор и на всичко отгоре е с горен монтаж на захранването.

При разлика само от 7 лв. просто не си заслужава при покупка на конфигурация с видеокарта. Предлага се единствено когато се цепи стотинката а и предлагащия не я купува за себе си.

Обикновено имаме опит да разубедим питащия да купи нещо от 20 лв. и гледаме за най-евтината читава кутия а това е именно FD-то. 

Редактирано от naruto (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

FD-то има филтри против прах за разлика от N300 но идва само с един при това малък вентилатор и на всичко отгоре е с горен монтаж на захранването.

При разлика само от 7 лв. просто не си заслужава при покупка на конфигурация с видеокарта. Предлага се единствено когато се цепи стотинката а и предлагащия не я купува за себе си.

Обикновено имаме опит да разубедим питащия да купи нещо от 20 лв. и гледаме за най-евтината читава кутия а това е именно FD-то. 

Само да вмъкна някои уточнения: главната разлика м/у двете кутии е, че FD 1000 поддържа до mATX дъна, което е основния недостатък. Друг аспект, който може да бъде неудобство за потребителите е изнесения в страни ''front interface''. И последно - кутията идва с предварително инсталиран 120мм вентилатор отпред(не знам защо пишете, че е малък). Въпреки всичко е идеален бюджетен вариант според мен.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моя грешка останал съм с впечатлението че идва с 92 мм отзад. Все пак си е минус че не събира 120 мм. 

Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.