Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте от вчера съм с такава клавиатура и се чудя за какво са тези копчета (като ги натискам нищо не става) не знам какъв модел е клавиатурата и не можах да я намеря  в интернет също така искам да попитам защо няма PrntSc и без това копче как да си снимам екрана :ky42406x1qpba мисля че е серийния номер и номера на модела :А1048 ще съм ви много благодарен аkо ми отговорите ..защото тази клавиатура се оказа голяма загадка :D
П.П. Публикувано изображение
Също така много ме дразни че alt и windows бутоните са разменени ,може ли да се оправи?

Редактирано от Venci Velikov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами то си личи, че клавиатурата в за Макбоок. Или компютър с инсталирана Мак ОС.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ся остана да си купиш и една мишка на Apple и да се чудиш как да я подкараш на Windows 7 enterprise edition...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

така е ,но въпреки че няма delete,home ,page up и down тези копчета които ги заменят извършват тяхната функция а за Prtsc нищо :( ...

Ся остана да си купиш и една мишка на Apple и да се чудиш как да я подкараш на Windows 7 enterprise edition...

Щом върху apple бутончето  има и windows картинката (въпреки че е попроменена значи си става...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Darkness1325
      Добър ден, искам да попитам някой, който се е сблъсквал с китари Karina, дали е доволен? На добра цена са, но не знам какъв звук вадят. Мнения? 
    • от xXx*Triple*xXx
      Добър ден и за много години !!! Имам запитване относно Facebook което забелязвам от скоро се случва и мисля,че е странно,защото преди никога не съм получавал това От 1 2 седмици забелязвам когато цъкна на графата Настройки -> Сигурност и Влизане -> See Recent Emails From Facebook -> ми показва ето тези работи всяко е с различна дата и час (естествено,че няма да копирам целия текст с датата и часа и останалите)
      Email subject
      влезте във Facebook с едно щракване
      А когато вляза в пощата ми има писма с следното :
      we noticed you're having trouble logging into your account. if you need help, click the button below and we'll log you in. log in with one click why did you receive this email? there was an unsuccessful login attempt on your account.
      А сега въпроса ? Трябва ли да се притеснявам излишно да си набивам някъв филм,че някой се опитва да ми разбере паролата и да влезе в Facebook-a или просто това е някъв от поредните им бъгове ? Сигурен съм,че все ще има някой който да е получавал такива писма или ако не той някой техен роднина/приятел и т. н. и да знае нещо по въпроса ? Мерси за отделеното време и лек ден

• от Георги Ламбов
      Всичко започна един ден. Включвам компютъра за да поиграя. Вече започвам да играя и разбирам че клавиатурата не работи но свети. В първия момент си мислих че се развалила. Шремахнах я от компютъра и го рестартирах. След премахването на клавиатурата при зареждането на Windows започва да пищи за 5 секунди и ми излизат тези неща на екрана но когато е с клавиатура не ми излизат. Купих си нова но  тя свети и като тръгна да я използван не реагира.Според вас какво е. 

• от Hero_ Zero75
      Искам да дискутирам с вас два важни въпроса за PvE/Save the World
      Дали PvE/Save the World ще стане част от Battle Royale
      И/Или
      Кога PvE/Save the World ще стане безплатен
    • от Greak
      Здравейте,
      Сдобих се наскоро с една стара клавиатура, която бих искал да използвам, но ме спира преходника, който използва:

До колкото можах да се информирам, клавиатурата ми използва DIN 41524, което за жалост не ми помогна особено в търсенето. Търсих и в Aliexpress, както и в други сайтове, но не мога да намеря подходящия преходник към USB, с който да мога да използвам въпросната клавиатура. Бихте ли ми помогнали?

Благодаря

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.