Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте,наскоро си купих таблет Prestigio multipad 7.0 ultra+3570c и ако може да ми кажете,може ли някак си да упдейтна Андрода ? защото е с 4.0.4 ? Благодаря предварително :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,наскоро си купих таблет Prestigio multipad 7.0 ultra+3570c и ако може да ми кажете,може ли някак си да упдейтна Андрода ? защото е с 4.0.4 ? Благодаря предварително :)

Ако производителя не предлага подобен ъпдейт не ви препоръчвам да си играете, защото накрая можете да получите само парче пластмаса

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мм... аз затова питам дали може или не :) Благодаря все пак :)

Регистрирай се в сайта на производителя там ще разбереш кога ще има update за твоя модел.
  • Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Другия начи е руут, но операцията е доста рискована.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за информацията а това  с регистрацията http://www.prestigio.bg/products/personal-computers/Tablet_PC няма къде да се регистрирам. Видях че има някакъв Firmware Как мога да го инсталирам ?

Редактирано от Dimitar Angelov_315565 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цитат от андроид: 

Първо , от сайта на Престиджио се тегли файлът с ъпдейта - аз си го свалих на компа . След това се преформатира вградената памет на таблета във формат фат32 'който е по дифлолт .След форматирането там се копират файловете от упдейт папката на компа .След това се отива списъка с програми и се стартира прог. Ъпгрейд . Тя дава опциза ОТА или локален файл за ъпгрейд .ОТА при мен не сработи , затова избрах локален файл и тя си разпозна сама файла на вътрешната памет . Таблетът се рестартира сам и след минута - две имах новия ром.Да добавя , че в даунлоуда от престижио има и обяснение на процедурата , където е описано всичко . Единственото разминаване при мен е в това , че според упътването трябва да се влезе в рикавъри моуд и тогава таблетът се ъпдейтва сам . При мен това не сработи , затова -с програмката ъпгрейд.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко нахално но може ли да попитам как да го роотна защото пробвах вече с 2 програми unlock root i oneclick root но нестава   :)

Редактирано от Dimitar Angelov_315565 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да направиш руут, не е лесна процедура. Ще си изгубиш гаранцията, има риск да го повредиш също така.! Ако, все пак искаш да го руут пиши :-)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да направиш руут, не е лесна процедура. Ще си изгубиш гаранцията, има риск да го повредиш също така.! Ако, все пак искаш да го руут пиши :-)

да искам ще съм ти много благодарен ако ми помогнеш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да искам ще съм ти много благодарен ако ми помогнеш

След 10-15мин. ще ти кажа как да направиш руут.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Инсталираш Unlock Root Pro 2. Влез в настройки > За разработчици > Постави тикче на "Отстраняване на грешки по USB"3. Свържи таблета със компютъра чрез USB4. Като се инсталират драйверите на таблета в компютъра ще остане едно неизвестно у-во "Android"5. Влез в диспечер на у-ва - Старт>Компютър>десен бутон и избираш свойства>Диспечер на устройства > Десен бутон на "Android" > Обнови драйвери > Прегледай моя компютър за драйвери > Преглед > Избираш разархивираната папка "Explay701_Android_Drv" > Напред6. Стартирай програмата Unlock Root Pro и следвай стъпките от програмата. Файлове за изтегляне : http://dox.bg/files/dw?a=19004e14fd и http://dox.bg/files/dw?a=f20cd3ee36

Редактирано от VipKokata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.