Премини към съдържанието
SuperLuigi

Избор на USB Хъб (разклонител)

Препоръчан отговор

Здравейте!Предложете ми хъб до 20-ина лева с доставка (15-ина лв от пловдивски магазин), 4-портов, с по-дълъг кабел към РС-то и спокойно да захранва мишка и адаптор за И-нет. Ще се ползва с Убунту.Извинявам се, ако не съм уцелил раздела.Благодаря, предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ползвам ето такъв адаптер, но не знам дали на теб ще ти свърши работа. Иначе си работи с мишки, клавиатури и 3г модеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Понеже двата USB порта на ейсъра заминаха и останах само с един, и на мен ми се наложи да купувам хъб. Купих некъв Canyon за 10 лева с 4USB порта и не съм особенно доволен. Като си закача външния хард, телефона и мишката, понякога харддиска спира и гледам, че е изчезнал от my computer, и само светодиодчето свети и като си подам ухото, чувам че се мъчи да си развърти плочата, ама не става... Не му достига ток.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо такова трябва с отделно захранване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо такова трябва с отделно захранване.

Автора ще може и сам да си изработи нещо такова с обикновен хъб.

Режи двата кабела за захранване, съответно червения и черния, и ги свързва към отделен адаптер/трансформатор, като не пипа останалите два кабела за data трансфера.

Елементарно е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

USB Хъб - Извинявайте........... но това не се ли избира по цвят и външен вид щом на него няма да се закача устройство с по голяма консумация :(

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Автора ще може и сам да си изработи нещо такова с обикновен хъб.

Режи двата кабела за захранване, съответно червения и черния, и ги свързва към отделен адаптер/трансформатор, като не пипа останалите два кабела за data трансфера.

Елементарно е.

Ами като е елементарно, какво ревеш , че не ти достига ток?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заслужава ли си парите този TRUST 4 Port USB2 Mini Hub HU-4445p?Благодаря!

Редактирано от SuperLuigi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма голяма разлика в различните модели , само цената и външния вид. Имай предвид късия кабел- трябва да си вземеш и удължител. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.