Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Имам следния проблем.Реших да си сложа втори хард диск, но Уиндосексплоръра не го рзпознава. Биоса го разпознава,девайс менаджера го разпознава, но експлоръра не.Не зная как да го форматирам като не го виждам. Ако някой се е сблъсквал с този проблем , моля за помощ!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Задай му буква в диск мениджмънта, и от там го форматирай.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В Disk management трябва да го виждаш и вероятно не му е зададена буква, оттам му я задай ръчно.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма начин да не се вижда ! Я направи една снимка да видим какво показва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаш точно две партиции които са неразпознати (Unknown Partition). Едната партиция е с размер 2 ГБ, а другата 30 ГБ ! Какъв е размера на диска който си сложил не каза, но предполагам, че тези партиции са негови, и трябва да им се зададат букви и форматират.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаш точно две партиции които са неразпознати (Unknown Partition). Едната партиция е с размер 2 ГБ, а другата 30 ГБ ! Какъв е размера на диска който си сложил не каза, но предполагам, че тези партиции са негови, и трябва да им се зададат букви и форматират.

Аз пък предполагам, че не се разпознава правилно, тъй като тези два дяла се показват като част от вече съществуващо устройство.Към автора - може ли малко повече информация за хардуера - например какви са дисковете, какво е дъното, кое как е свързано? В Device Manager има ли нещо необичайно, например жълти удивителни/въпросителни върху иконката на втория диск?
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да тези партишъни са от стария диск, на тях имам Линукс и за това не ги разпознава.

Дъно asus PSND2 SE  Стария диск Hitachi HDT725032VLA  Новия диск Toshiba DT01ACA100 В Device Manager няма нищо чазлично от стария диск.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.