Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,проблема е следния , имам диск , на който пише , че се поддържа и от xp. Пробвам да инсталирам устройството с комбинирани драйвъри "всичко в едно" , но стига до момент където пише " вкл. кабела в устройството и компютъра и инсталацията ще продължи" , . Вкл. го , но инсталацията не продължава , открива нови устройства , но инсталацията не продължава. Когато пробвам да инсталирам при вкл, устройство стига до момент където излиза грешка "difx driver package install error=30".Пробвах да инсталирам драйвърите ръчно , на принтера се зареждат и той си работи , но на скенера се инсталират , но в диспечера на устройства стой с удивителен скенера и не работи.  Това става на XP profesional sp3 x86, на win 7 ultimate x64 се инсталира всичко без проблем , но ми трябват на xp-то.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съжалявам много, не видях в заглавието ви, че сте дали модела. Значи деинсталирате всички налични драйвъри досега, рестартирате системата, след това теглите тези - Download & Information и не смятам, че ще имате проблем.

Редактирано от С. Кондуров (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Brother mfc-1810E ,но съмвлизал в официалния сайт и съм теглил драйвърите от там за xp , но това което изтеглих съвпада с инсталационния диск и резултата беше същият , даже имат програма за Деинсталиране на драйвъри и пробвах и това. Благодаря за бързият отговор, Спряна е защитната стена и антивирусната и това не беше причина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Откачете устройството от пс-то, деинсталирайте драйвърите. Рестартирайте машината. Закачете отново устройството и започнете инсталация на новите драйвъри! Забравих да добавя - включете устройството при инсталиране на драйвърите!

Редактирано от С. Кондуров (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвах го , не стана . Сега ми мина през акъла да пробвам под Сейф мод . Защо така , приема драйвъра за скенера инсталира го пък после излиза с удивителен все едно не е този драйвър за това устройство . Рових в интернет и не успявам да намеря драйвър само за скенера .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвах го , не стана . Сега ми мина през акъла да пробвам под Сейф мод . Защо така , приема драйвъра за скенера инсталира го пък после излиза с удивителен все едно не е този драйвър за това устройство . Рових в интернет и не успявам да намеря драйвър само за скенера .

Този, който ти дадох е Full Package Driver демек всички драйвъри в едно, за скенер притер и т.н. Опитай под сейф мод.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвах всичко и всякак не става и не става. Дава грешка код 17 при диспечера на устройства , принтера работи , но скенера не иска да се подкара . За тея драйвъри всичко в едно и дума не става да се инсталират на тоя комп.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.