Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
Blue_Hulk

Световно известен сайт за оценки на песните

Препоръчан отговор

Търся някакъв сайт, където да ми показва песните, които са най-харесвани, най-чувани и т.н... Дали има такъв сайт?Мерси, предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Last.fm може да се разглежда като вид статистическа извадка. Услугата, която предлагат, е следната - всеки желаещ си инсталира приложение, което следи слушаните песни от компютър/телефон/плеър, и по този начин изгражда чартове за най-слушани неща за всеки човек, за всички (по седмици, месеци, години и т.н.)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Last.fm може да се разглежда като вид статистическа извадка. Услугата, която предлагат, е следната - всеки желаещ си инсталира приложение, което следи слушаните песни от компютър/телефон/плеър, и по този начин изгражда чартове за най-слушани неща за всеки човек, за всички (по седмици, месеци, години и т.н.)

Предполагам приложението е Last.fm Scrobbler?Има едно приложение наречено spotify, искам да попитам какво представлява? питам защото ми иска регистрация, а аз не желая да се регистрирам просто ей така, по простата причина, че не знам какво точно представлява това нещо.

Редактирано от petko93 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предполагам приложението е Last.fm Scrobbler?Има едно приложение наречено spotify, искам да попитам какво представлява? питам защото ми иска регистрация, а аз не желая да се регистрирам просто ей така, по простата причина, че не знам какво точно представлява това нещо.

Сайт за слушане на музика. Можете да си правите листи и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сайт за слушане на музика. Можете да си правите листи и т.н.

Ясно! Току що изтеглих spotify и искам да попитам един друг въпрос. Може ли както си пускам песен от смартфона да се чува на компютъра и ако може как става това?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз също искам да попитам нещо, за програмата " spotify", винаги ли трябва да има включен интернет.? Тъй като търсих из опциите, но нищо не можах да намеря :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз също искам да попитам нещо, за програмата " spotify", винаги ли трябва да има включен интернет.? Тъй като търсих из опциите, но нищо не можах да намеря :)

Мисля само платените акаунти имат възможност да слушат офлайн

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля само платените акаунти имат възможност да слушат офлайн

Тогава малко извън темата, да ми кажеш как мога да си пусна радио, нещо когато нямам интернет.? Тъй като от телефона хващам някакви станции, които изобщо не ми харесват. Повече слушам "n-joy или фреш".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тогава малко извън темата, да ми кажеш как мога да си пусна радио, нещо когато нямам интернет.? Тъй като от телефона хващам някакви станции, които изобщо не ми харесват. Повече слушам "n-joy или фреш".

Или станциите, които се хващат на УКВ или мп3 или интернет. Не се сещам за други възможности

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Или станциите, които се хващат на УКВ или мп3 или интернет. Не се сещам за други възможности

Добре благодаря ти :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.