Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, забрах си Пина при заключване на андроида. Преди това не ми беше включена датата? Как мога да го възстановя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На андроида или на сима? Ако е  на сим и аз си блокирах пина отидох в офиса и за 2 3 минути служителя на моя оператор ми го махна и ми каза че вече ми е 4 нули ако искам да го сменя.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

hardware reset е най-добрия метод без главоблъсканици. Иначе скоро мернах един zip за recovery, който маха заклюването, ако искаш го потърси, някъде в xda е. Това ако си си заключил андроида, за сим картата колегата ти е обяснил.

На андроида или на сима? Ако е  на сим и аз си блокирах пина отидох в офиса и за 2 3 минути служителя на моя оператор ми го махна и ми каза че вече ми е 4 нули ако искам да го сменя.

Или се обажда на оператора.

Редактирано от Greak (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямаше ли там и някакъв PUK код? Ако и него си загубил, то при използване на PIN, това е много безотговорно!!!

Ако все пак имаш PUK, то въведи неколкократно измислен PIN за да се блокира картата, а след това разблокираш с PUK и си променяш  PIN кода, който записваш някъде !!!

Редактирано от Black Power (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не става много ясно кой точно код е загубен. Ако става дума за pattern, то ако телефона е руутнат и с включен дебъгинг, съм описал как се сваля този код тук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.