Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

След година ще се сдобия с първата си кола и смятам да я бутна през някой тунинг гараж защото съм голям маняк по колите та и да ми стане по яка. Дайте някой местоположение ,къде има такива гаражи. Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След година ще се сдобия с първата си кола и смятам да я бутна през някой тунинг гараж защото съм голям маняк по колите та и да ми стане по яка. Дайте някой местоположение ,къде има такива гаражи. Благодаря предварително!

И какво не ви хареса в раздела за автомобили?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И какво не ви хареса в раздела за автомобили?

Извинявам се ,не съм го видял.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Рибата още в морето, той слага тигана . . . .  .

Вземи си СУМПС, измини 10000 км. за да придобиеш опит. Иначе ще иде зян пудренето в някое крайпътно дърво или дувар.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Авторе, коя марка ще тунинговаш ?

Започни от matchbox !

Редактирано от izabel1 (преглед на промените)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз след пет години мисля да си купя апартамент - ще ми препоръчате ли добър плочкаджия?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Под тунинг се подразбира и ,,чипосване,,на двигателя-само това не прави,че ша береш ядове!Аз съм патил от такъв ,,чипосан двигател,,

Иначе си тури некоя друга пластмаска-мое по да ти се лепят мОмите :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Рено. Няма да чипсовам просто искам да искарам права тръба отдоло (без гърнета само накрая едно спортно) да ми настроят бордовия че така няма да работи правилно двигателя може една лека турбинка да бутна малка жанти и окачване. Благодаря за коментарите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Рено. Няма да чипсовам просто искам да искарам права тръба отдоло (без гърнета само накрая едно спортно) да ми настроят бордовия че така няма да работи правилно двигателя може една лека турбинка да бутна малка жанти и окачване. Благодаря за коментарите

Джингиби, това не е водопровод тръби да слагаш.Вземи колата, почерпи след това и ако ти останат пари заведи момата някъде и недей се занимавай с глупости!До си от Перник случайно?

Редактирано от luckyboy (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много need for speed си играл момче,а пари за тези неща имаш ли?Джантите ОК до към 1000 лв ще намериш джантички и то добри,но за окачване и турбо нещата стават много,ама много солени.Не се заяждам с теб,но нещата които искаш да направиш струват доста и не се знае колко ще издържи двигателя(с турбо) :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямах точно предвид ТРЪБА, просто така казах. Тоя мод на английски е Straight pipe. Чесно казано нфс не съм играл много просто съм запален фен на автомобилите. Знам ,че ще е доста солено и ще го правя на етапи.

Редактирано от MasterTroller2014 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Джингиби, това не е водопровод тръби да слагаш.Вземи колата, почерпи след това и ако ти останат пари заведи момата някъде и недей се занимавай с глупости!До си от Перник случайно?

Не, не съм от перник :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Рено. Няма да чипсовам просто искам да искарам права тръба отдоло (без гърнета само накрая едно спортно) да ми настроят бордовия че така няма да работи правилно двигателя може една лека турбинка да бутна малка жанти и окачване.

Ако знаеш колко глупости си написал само в едно изречение. Ти имаш ли идея как се настройва ECU ? Защото то е което ти управлява двигателя.

Турбинка ще слагаш !!! Я не се излагай повече.

Купи колата сложи едни джанти и някой праг защото с останалото си в голяма мъгла и понякога изисква много сериозен финансов ресурс.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съветвам те за начало да наблегнеш на пропуснатото в училище. Почти всяка написана от теб дума е с грешка. И имаше едно занимателно изложение за пернишкия голф. Намери си го сам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Авторе слагай на задното стъкло по 4 стикера 1 стикер = 3к.с  :lol6: шегувам се... Според мен един лесен тунинг е чипът, но той хич не е полезен... А то всъщност чип се слага повечето на дизели, за да има по-голям ефект и то точно на автомобил, който е на дизел чипа има по-голям ефект..Ако приемем че имам кола стокова и ''мога да карам'' (имам опит в шофирането) бих си купил като за начало хубави джанти,спирачки и чак тогава да мисля за силов тунинг :)

Редактирано от Djani_Varna (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.