Премини към съдържанието
Biljana

Не се справям много добре с PatchMyPC. Не разбирам как да използвам бутоните.

Препоръчан отговор

Не се справям много добре с PatchMyPCНе разбирам как да използвам бутоните. Ъпдейтвах няколко програми, но например Mozilla Firefox 6.0 и WinRAR Archiver продължават да светят в червено. Не знам дали са ми толкова нужни.

Когато отида на Startup, непрекъснато показва с червено Adobe Reader Speed Launcher. Не го откривам сред инсталираните програми в компютъра си, а може и да не го виждам.

Също така в описанието за общите програми показва, че не е инсталиран (има черен цвят) Flash Plugin 12.0.0.44 - важно ли е, нужен ли е на компютъра? Същото се отнася и за Shock wave 12.0.9.149, показва, че и той не е инсталиран. 

Редактирано от Biljana (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кой те кара да използваш тая малоумна програма? Firefox можеш да си го ъпдейтнеш и сама:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Adobe Reader и Flash Player си се самоъпдейтват, когато има налична нова версия, а на WinRAR не му трябват редовни ъпдейти. Ако толкова държиш да го ъпдейтваш влизаш в www.rarlab.com и си сваляш новата версия ръчно.

Редактирано от rado84 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.