Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Очакваме Ви в нашия сайт  и страничката на сайта . Ще се радваме да ни посетите и да разкажете за нас и на своите познати и приятели ! Благодарим Ви ! Zakachi.COM - Закачи твоите снимки и сподели с приятели zakachi.com

Zakachi.COM - Закачи твоите снимки и сподели с приятели
zakachi.com
Редактирано от capnemo
Реклама! (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Очакваме Ви в нашия сайт  и страничката на сайта . Ще се радваме да ни посетите и да разкажете за нас и на своите познати и приятели ! Благодарим Ви ! Zakachi.COM - Закачи твоите снимки и сподели с приятели zakachi.com

Zakachi.COM - Закачи твоите снимки и сподели с приятели
zakachi.com

Реклама и заглавие на темата!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от korneus
      Здравейте, възнамерявам да вложа пари в направата на сайт , подобен на http://www.automedia.bg/ , но в малко по-различен формат. Каква месечна печалба мога да очаквам, при положение, че ще разчитам единнствено на реклама. Друг е въпросът, че ще налея не малко пари и в пополизирането на самия сайт. Като цяло не разбирам от материята и гледам на себе си по-скоро като на инвеститор-не предприемач!Познат ми подхвърли идеята си, но няма средства да я реализира. Реших за себе си да проверя дали би имало някаква полза (финансова), ако реша да го спонсорирам Погледнах им на automedia.bg условията за реклама за да придобия бегъл поглед върху нещата, но има неща, които не разбирам колкото и смешно да ви звучи. какво точно е импресия и на какъв принцип се изчислява броят им на ден. 1 импресия на един човек, или 1 импресия на едно презареждане на банера? Друг въпрос: защо броя на посещенията на главната/началната страница е по-малък от посещенията на вътрешните страници и на какво се дължи разминаването? Пише, че цената от 8лв., както е посочено в най-горната графа е за 1000 импресии, а те са 57 000 на ден. Какво означава това, че за тези 57 х 1000 се взимат по 8 лева само от този банер? Т.е. по 456 лева на ден ли!? нещо не ми се вярва, а има и други банери, не е само един. Може и да не задавам правилните въпроси и моля да ме извините за невежеството ми. Имам друг бизнес в съвсем различен сегмент, който започна да се "съживява" след кризата малко по малко, но факт е, че единствения бранш , който не е отбелязал спад, дори по време на стегнацията , която засегна всички сектори е именно бизнеса в интернет. Това ме подтикна да се замисля дали си струва. И отново, конкретно за подобен сайт- колко печалба може да се очаква, ако се развие както трябва и се вложат колкото средства е нужно? Добра идея ми се вижда в последствие да се направят и други сайтове-за новини(със собствени стати, видео материали, разследваща журналистика- а не само с преписани статии от български и чужди източници),сайт за продажби(които да генерират и приходи от разните им ВИП обяви и разни платени услуги),etc. Просветлете ме, моля.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.