Премини към съдържанието
Малкия стар войник

Странен проблем, вече не мога да се изпотявам.?

Препоръчан отговор

Здравейте, от понеделник започнах да ходя на фитнес, за да мога да отслабна по-бързо. Значи всеки ден имам 17 км. велоергометър с средна скорост 25-30 + кръгови силови тренировки , а не мога да се изпотя добре да мога да горя мазнините.? Преди само с стоене пред компютъра се изпотявах, като животно сега вече не мога да се изпотя.? Изпотява ми се само гърба малко и това е.?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поне умора имаш ли?  :ohmy:

Възможно е всичко да е въпрос на правилно дишане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Рядко се изморявам.

Редактирано от Малкия стар войник (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Спокойно , ще почнеш да се мориш и потиш скоро . И аз бях така като почнах да тренирам в фитнеса .Отначалото никаква пот или умора , но след 2-3 седмици :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В центъра няма ли сауна?

Рядко се изморявам.

Ти си железен-егати пича :D

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Велоергометър не може да се сравнява с каране на колело, назоваването на км/ч е безмислено. Ако е студено и духа вятър трудно ще се изпотиш, защото тялото се охлажда, не знам как е в твоят фитнес :).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, от понеделник започнах да ходя на фитнес, за да мога да отслабна по-бързо. Значи всеки ден имам 17 км. велоергометър с средна скорост 25-30 + кръгови силови тренировки , а не мога да се изпотя добре да мога да горя мазнините.? Преди само с стоене пред компютъра се изпотявах, като животно сега вече не мога да се изпотя.? Изпотява ми се само гърба малко и това е.?

Диетата е на първо място.Пробвай с термо колан!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Спокойно , ще почнеш да се мориш и потиш скоро . И аз бях така като почнах да тренирам в фитнеса .Отначалото никаква пот или умора , но след 2-3 седмици :)

Дано да започна :)

В центъра няма ли сауна?

Ти си железен-егати пича :D

Не нямаме сауна, какъв железен човек ки пет леа.?  :P 

Велоергометър не може да се сравнява с каране на колело, назоваването на км/ч е безмислено. Ако е студено и духа вятър трудно ще се изпотиш, защото тялото се охлажда, не знам как е в твоят фитнес :).

Температурата е нормална, дори когато съм на пътеката за бягане, пак не се потя и незнам защо. Само гърба малко 

Хранителния режим е перфектен, нито ме оставя гладен нито нищо. Да попитам нещо, имам някакви хапчета "Lipozan Fat Burner" , един приятел ми каза, че с него се поти като животно.?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хранителния режим е перфектен, нито ме оставя гладен нито нищо. Да попитам нещо, имам някакви хапчета "Lipozan Fat Burner" , един приятел ми каза, че с него се поти като животно.?

Ще чуеш много противоположни мнения за фат бърнърите, но аз ще ти кажа, че ефект от тях има.Да, наистина се потиш!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не нямаме сауна, какъв железен човек ки пет леа.?  :P

Температурата е нормална, дори когато съм на пътеката за бягане, пак не се потя и незнам защо. Само гърба малко 

Ми не знам пич-малко са ти потните жлези :P  Аз преди като тренирах се потях кат свиня :D То с тая пътека не знам какъв ефект очакваш-по-добре бягай навънка на чист въздух.За горене на мазнини ползвай L-carnitin,но трябва и да спортуваш доста иначе ефект няма!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще чуеш много противоположни мнения за фат бърнърите, но аз ще ти кажа, че ефект от тях има.Да, наистина се потиш!

Значи да започна да го ползвам.? Имам някаде около 10-15 хапчета, нали не е проблем, ако е бил от миналата година.? Купих го към 30 януари, питам защото беше отворен и нещо да не му е станал.? Иначе е годен до 2015

Ми не знам пич-малко са ти потните жлези :P  Аз преди като тренирах се потях кат свиня :D То с тая пътека не знам какъв ефект очакваш-по-добре бягай навънка на чист въздух.За горене на мазнини ползвай L-carnitin,но трябва и да спортуваш доста иначе ефект няма!

Това ми е фитнес програмата: мисля, че имам доста натоварване.?Сутрин след закуската:10 мин. загрявка на пътеката (бързо ходене)40 мин. силова тренировка (кръгови, докато малко свикна да започна всеки ден отделни части на тялото да тренирам).15 мин. велоергометърПреди вечеря 15 мин. велоергометър

Редактирано от Малкия стар войник (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи да започна да го ползвам.? Имам някаде около 10-15 хапчета, нали не е проблем, ако е бил от миналата година.? Купих го към 30 януари, питам защото беше отворен и нещо да не му е станал.? Иначе е годен до 2015

Щом са в срок няма проблем.Защо спря да ги пиеш?Ако така ще тренираш ефект - нулев!

Редактирано от luckyboy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом са в срок няма проблем.Защо спря да ги пиеш?Ако така ще тренираш ефект - нулев!

Спрях да ги пия, защото имах здравословни проблеми :)Защо, ако така тренирам ефект - нулев.? Смисъл , както имаш впредвид.?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Спрях да ги пия, защото имах здравословни проблеми :)Защо, ако така тренирам ефект - нулев.? Смисъл , както имаш впредвид.?

За да има ефект от тренировките/хапчетата трябва постоянство!

Гледам от доста време имаш интерес по тази тема и предполагам ти е ясно това :)

Редактирано от luckyboy (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това ми е фитнес програмата: мисля, че имам доста натоварване.?Сутрин след закуската:10 мин. загрявка на пътеката (бързо ходене)40 мин. силова тренировка (кръгови, докато малко свикна да започна всеки ден отделни части на тялото да тренирам).15 мин. велоергометърПреди вечеря 15 мин. велоергометър

Според мен преди всичко се прави загрявка на самото тяло и тогава всичко друго!И така час и нещо без паузи----не знам кой ти я прави тази програма,ама...

Абе---важното е да имаш желание :)

Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пич 15минути са нищо ... и може би интензитета не е висок. А може да имаш и медицински проблем :).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тренирай си спокойно. Ефект ще има. Не може да е магически за 2 дена. Махни веднага всякакви хапчета за изпотяване или нещо подобно. Трябва да мине време докато организма свикне с натоварването. Сега времето е и хладно. Няма как да се потиш като "свиня".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Махни веднага всякакви хапчета за изпотяване или нещо подобно.

Защо?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да има ефект от тренировките/хапчетата трябва постоянство!

Гледам от доста време имаш интерес по тази тема и предполагам ти е ясно това :)

Имам интерес знам, че трябва постоянство :)  Този фет бърнър, да го ползвам ли или да си зема Л-карнитин.? Да ми препоръчате Л-карнитин евтин :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този фет бърнър, да го ползвам ли или да си зема Л-карнитин.? Да ми препоръчате Л-карнитин евтин :)

Евтин не знам, но syntrax fyre си заслужава всеки лев!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тези колани вършат добра работа понякога, но притискат бъбреците и червата, което хич не е полезно... Бил съм с такъв във фитнеса в продължение на няколко тренировки и всеки път след тях едвам живеех от болка около бъбреците, и не само аз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо?

Това е химия. В един момент винаги ще се появи или поносимост на организма и ефекта ще спре или ще даде странчини ефекти. Когато трениращия спре, ще си възвърне теглото и то доста бързо.  Гледал съм го многократно.

Единствения начин е да се накара сам организма да изгаря мазнините.

Постващия да рискува на собствена глава.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е химия. В един момент винаги ще се появи или поносимост на организма и ефекта ще спре или ще даде странчини ефекти. Когато трениращия спре, ще си възвърне теглото и то доста бързо.  Гледал съм го многократно.

Как се казваше това?

Май беше нещо като "йо йо ефект"?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как се казваше това?

Май беше нещо като "йо йо ефект"?

Да точно хубав Йо Йо ефект става, но постващия сам ще си решава.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички,ще помисля за добавките. Благодаря на всички :-)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.