Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте приятели. Имам проблем с моят телефон Sony Ericsson Xperia LT15i. Въведох си парола при отключване да ми иска и явно съм въвела 2 пъти грешно паролата и в момента немога да го отключа. Пробвах да му направя и хард резет обаче не се получава да го ребуутна. Опитах и с компа да го свържа и пак не става някой може ли да ми помогне да го отключа или ще трябва да го нося на ремонт :( ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако имате другата част от картата където пише на нея Pin2****/Puk ***** вижте дали няма да можете да си го отключите ! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако имате другата част от картата където пише на нея Pin2****/Puk ***** вижте дали няма да можете да си го отключите ! 

Аз нямах в предвид Pin Code,въведох си парола за заключване на дисплея :( и явно при писането на самата парола съм я въвела 2та пъти грешно :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз нямах в предвид Pin Code,въведох си парола за заключване на дисплея :( и явно при писането на самата парола съм я въвела 2та пъти грешно :(

Имаш лично

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаш лично

Смисъл ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Смисъл ?

В смисъл имаш лично съобщение. Скролни най-горе страницата на форума и в дясно ще видиш една икона като плик за писмо, е влез там :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.