Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте днеска си купих таблет всичко ок ,но като реших да го свържа към PC-to s USB кабела почна да прави проблеми .Просто Компа ми не го засича  ето какъв проблем ми даваhttp://gyazo.com/e51bd5705aa1fff43a48c62bc44d2526Пробвах с програмата DriverFinder но без резултата пак ми дава тази грешка ,някой някакви идеи или да го хвърлям ,че ми побеля косата заради негоБлагодаря !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някаква индикация на екрана на таблета, когато го включиш към PC-то?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някаква индикация на екрана на таблета, когато го включиш към PC-то?

Няма ,само ми зарежда  батерията ,нищо друго !Иначе на компа съм win 7 ,даже същия  модел таблет пробвах преди 1 седмица и го нямаше този проблем .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм само това не пробвах ,благодаря ще пиша като  ги инталирам :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм само това не пробвах ,благодаря ще пиша като  ги инталирам :)

Аха и как очаквате ОС да разпознае новото устройство като не знае какво е ?

Ми те драйверите ако не бяха нужни никои нямаше да си прави труда да ги пише.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе аз драйвери никъде на видех да се предлагат, ама може и да греша. Знам, че имат и сайт на БГ. Чудно тоя таблет дали не е с някаква ОС-ма аднроид подобна/базирана. В сайта на бг пише, че като се свърже с компа действа като USB флаш памет. Ама си миля, че щом не индикира и ако е андроид базирана, то трябва да се активира режим за отстраняване на грешки когато е свързано USB. Всичко това са само разсъждения разбира се.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди две години някъде, имах от евтините китайски таблети. Компютъра си го разпознаваше без проблем и без да съм слагал драйвери. За Nexus 7 също нямам спомен да съм слагал драйвери. Виж като го включиш в компютъра, какво ти излиза в лентата за уведомления на таблета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно това написах,че нищо не излиза ,все едно не съм закачил към компа само ми зарежда батерията .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не става ,все така си е :(

С каква ОС е това чудо? Някакво инфо за у-ство няма ли по менютата? Дай някоя снимка от настройките да се ориентираме

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Андроид 4.1.1 нз чудя се какво да правя

Казах ти какво в пост #7. От опции за програмиста активираш режим за отстраняване на грешки когато е свързано USB.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казах ти какво в пост #7. От опции за програмиста активираш режим за отстраняване на грешки когато е свързано USB.

Все така я вади тази грешка пуснах го но пак така .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Все така я вади тази грешка пуснах го но пак така .

Не гледай тая грешка. Нали ти трябва да виждаш паметта на таблета като USB, за да си качваш файлове. Активирай опцията, махни усб-то и го включи отново. Тогва би трябвало да ти покаже нотификация на таблета, разрешаваш USB паметта и това е. Ако не сработи веднага, рестартирай таблета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма не става нито на таблета нито на пц-то  ми засича  квото и да е било ,явно ще го връщам тоя таблет така няма да стане .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Можеш ли да качиш някаква снимка на таблета, какво показва. При мен в настройките има отметка за USB device( не е същата като за отстраняването на грешки).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма не става нито на таблета нито на пц-то  ми засича  квото и да е било ,явно ще го връщам тоя таблет така няма да стане .

Това са начините, другия вариант е да има фабричен дефект, но щом зарежда значи УСБ-то работи... Опитай една глупост, но не пречи. Както са си свързани компа и таблета изключи таблета и пак го включи. И отделно ти сигурен ли си, че не се появява никакво устройство в My Computer?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Снимах с телефона но ,ползвам кабела на таблета защити е с микро УСБ и не става явно ще си купя нов кабел ,че оригиналния на тела не мога да го намеря ,или тотално съм бъгнал пц-то

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Излезе от кабела проблема ,чакам куриера да дойде да го вземе и да ми го сменят :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да е проблем с УСб входа, аз имах същия проблем с моя мемо пад хд 7 , след като смених порта на усб кабела се оправи проблема :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвах с друг кабел и стана ,затова казах ,че е от кабела .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.