Премини към съдържанието
Archibal4

Изчезна ми Музиката от Айфон-а 5

Препоръчан отговор

Здравейте!Имам нужда от помощ и съвет какво да правя.Ситуацията е следната, преди да замина в командировка,  дъщеря ми качи на Айфон-а около 2 Гб. Музика и докато си бях в къщи слушах и даже ден преди да замина като разхождах кучето на вън пак слушах и нямаше проблеми.Но ден след това някъде по летищата, като съм държал Айфон-а в джоба и съм си пъхал ръцете в тях видях, че иконата”Музика” която стоеше най-долу на екрана, че си е сменила мястото горе при останалите.Аз я върнах на мястото и долу и оттук започна проблема, като я отворих преди няколко дена да слушам музика видях, че го няма Плейлиста и немога да слушам музика(като се отвори”Музика”трябва да излязат най-долу 4подменюта).Сега като отворя”музика”на екрана се появява една НОТА и под нея пиши”Но конект”и „Стор”.Нямаги тези 4 подмeнюта, и като отида на”Абаут”виждам, че срещу”Песни” пиши-0.Капацитет-13.5, оставащи-9.7.Това не означава ли, че песните са все още в Айфон-а.Как да реша този проблем, в момента съм извън страната и единственото което св сещам да направя е да изчакам като се върна да отида до М-тел.Благодаря предварително за всяко изказано мнение.

Поздрави. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Струва ми се че нищо не може да направите и много странно как се е получило. Музика (песни) се трият и качват единствено през iTunes.  Може наистина да ви е пречинило неудобство но нищо непоправимо не е станало. Няма и какво да губите време да ходите до М-Тел защото те не се занимават с проблеми от подобен характер освен ако устройството ви няма някой хардуерен проблем. Просто като се приберете може да си го синхронизирате отново с iTunes и би трябвало всичко да ви е наред. Музиката от pc-то на който ви е инсталиран iTunes ще ви се прехвърли отново към телефона.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря много за съвета и помоща, ще опитам това което казвате. А "плей лист-а" ще се възтанови ли в папка "музика" защото без него няма да мога избирам песни и да ги слушам?

Поздрави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря много за съвета и помоща, ще опитам това което казвате. А "плей лист-а" ще се възтанови ли в папка "музика" защото без него няма да мога избирам песни и да ги слушам?

Поздрави.

Всичко ще си бъде както е било с музиката. Стига някой да не е правел промени в плейлистата в iTunes на pc-то. Но и да е правел не е проблем да се подреди по ваш вкус преди да се синхронизира.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Погледни също дали не са синхронизирани музиките с облака.

По тоз иначин когато си в къщи в мрежата нямаш проблем да ги слушаш, виждаш и т.н., но в момента в който напуснеш обсега и, нормално е да нямаш нищо в апарата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря algor, първото което си помислих е, че съм направил нещо без да искам, но после като се за мислих ми хрумна и това.Защото където работя няма мрежа и си казах, че най-вероятно дъщеря ми ги е качила в "Облака".Но ако е така как ще мога да слушам музика например в свободното си време или във фитнеса, извинявам се, ама е... ти смартфона.На предният ми тел. Нокия Е52 независимо дали има или няма мрежа можех по всяко време да си слушам музика(за първи път ползвам смартфон и не разбирам много, това означава ли, че ще слушам музика само като има мрежа?).Имали начин това да се оправи, музиката да не е в "Облака".Още един път благодаря за мнението.

Поздрави

Редактирано от Archibal4 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имали начин това да се оправи, музиката да не е в "Облака".

Естествено че има начин. Но преди това трябва да се запознаете малко от малко с iTunes или да помолите някой да ви обясни как се работи с програмата (за поддържка на вашето устройство) и всичко ще е ок.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря izabel1,това ме успокои, а както казах за първи път се занимавам със смартфон.Като се върна ще обърна повече внимание на въпросният iTunes.

Поздрави.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря algor, първото което си помислих е, че съм направил нещо без да искам, но после като се за мислих ми хрумна и това.Защото където работя няма мрежа и си казах, че най-вероятно дъщеря ми ги е качила в "Облака".Но ако е така как ще мога да слушам музика например в свободното си време или във фитнеса, извинявам се, ама е... ти смартфона.На предният ми тел. Нокия Е52 независимо дали има или няма мрежа можех по всяко време да си слушам музика(за първи път ползвам смартфон и не разбирам много, това означава ли, че ще слушам музика само като има мрежа?).Имали начин това да се оправи, музиката да не е в "Облака".Още един път благодаря за мнението.

Поздрави

Аз лично с цел да имам повече музика, отколкото ми позволява капацитета на апарата винаги държа музиката в облака.

От там си свалям 4-5 гигабайта на апарата, слушам си я където и както искам и без интернет и мрежа и обновявам и трия периодично.

Другия вариант колегата по-горе ти е казал какъв е и с него също нямаш проблем да синхронизираш каквото пожелаеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.