Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Привет! Не зная дали не е коментирана такава тема, но нямам време да чета всичко. Опитах да запиша един филм от Замунда, на така или иначе не се записа...(не зная защо). Файла който остана от този неуспешен опит сега не мога да го изтрия. Когато искам да го изтрия пише...Cannot read from the sourse fail or disk. и си остава. Моля ако може някой да помогне да махна това от компа ми..!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не стане с дадената по-горе програма, може да опиташ с предложената в този пост : http://www.kaldata.com/forums/topic/178219-%D0%BA%D0%B0%D0%BA-%D0%B4%D0%B0-%D0%BC%D0%B0%D1%85%D0%BD%D0%B0-%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D0%B8-%D0%BE%D1%82-%D0%B4%D0%B5%D1%81%D0%BA%D1%82%D0%BE%D0%BF%D0%B0/#entry1991533

Но много внимавай, какво триеш !

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет! Не зная дали не е коментирана такава тема, но нямам време да чета всичко. Опитах да запиша един филм от Замунда, на така или иначе не се записа...(не зная защо). Файла който остана от този неуспешен опит сега не мога да го изтрия. Когато искам да го изтрия пише...Cannot read from the sourse fail or disk. и си остава. Моля ако може някой да помогне да махна това от компа ми..!

Затворете торент клиента , опитайте пак да изтриете файла .

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Затворете торент клиента , опитайте пак да изтриете файла .

Достатъчно е да изтрие задачата от клиента. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако проблемът беше от торент-клиента, съобщението щеше да гласи, че файлът е отворен от друга програма.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.