Премини към съдържанието
LaCoST3

Добър ден днеска си купих iphone S 4 не мога да си направя регистрация в appstor

Препоръчан отговор

Добър ден приятели днеска си купих нов телефон и сега трябва да си свалям някой неща обаче тръгвам да си направя регистрация в appstore 

и само ми иска кредитни карти и не знам как да се оправя можели някой да ми помогне ,че не разбирам много нов мие телефона 

Благодаря ви много 

Редактирано от LaCoST3 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честито за новия ти телефон.Има специализирани форуми за Айфон,регистрирай се там и ще ти помогнат за всичко.

P.S.Ама и правописа ти е един...пък странно, не търсиш помощ за него ;)

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ха да знам ами какво да правя мерси братле ама както казах не разбирам много можели да ме насочиш към някакъв по лесен 

А забравих да кажа ,че си направих някакъв от компютъра обаче като го пиша в телефона ми пише грешна парола или поща

а като седна пак на компютъра няма проблеми не знам за що така става 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ха да знам ами какво да правя мерси братле ама както казах не разбирам много можели да ме насочиш към някакъв по лесен 

А забравих да кажа ,че си направих някакъв от компютъра обаче като го пиша в телефона ми пише грешна парола или поща

а като седна пак на компютъра няма проблеми не знам за що така става 

Трябва да го потвърдиш от имейла в пощата която си дал. С ABV няма да стане. После трябва да почнеш да сваляш първо някое безплатно приложение и тогава да му дадеш да ти прави регистрация иначе ще ти иска номер на карта. Това е общо взето.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да ама аз го взех 2 ръка телефона и в него има някаква регистрация която аз не знам каква му е паролата в icloud

Какъв мие шанса да го махна и да си сложа моята примерно 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да ама аз го взех 2 ръка телефона и в него има някаква регистрация която аз не знам каква му е паролата в icloud

Направи му чист рестор, че ако предния собственик само е изтрил неговите неща няма да можеш нищо да правиш.

И от там го активираш с твоя си акаунт, мейл и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направи му чист рестор, че ако предния собственик само е изтрил неговите неща няма да можеш нищо да правиш.

И от там го активираш с твоя си акаунт, мейл и т.н.

В никакъв случай не прави това !

Колега даваш непроверени съвети. Има ли активиран акаунт в iCloud телефона след като го ресторне ще зависне на активация докато не открие собственика и ония ако има желание му каже паролата.

п.п. Това е последна мярка на Apple за изгубени или откраднати устройства.

Никакъв !

Единствено стария собственик да ти даде данните за да излезеш от там и после да сложиш твоята.

Надям се знаете от кой сте закупил телефона защото ако не знаете вероятността собственика (бившия) му да не знае че ви го е "продал". Той също така винаги може да го следи къде е (телефона) докато там стой неговия акаунт или когато му е кеф да ви го блокира за винаги.

Редактирано от izabel1 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В никакъв случай не прави това !

Колега даваш непроверени съвети. Има ли активиран акаунт в iCloud телефона след като го ресторне ще зависне на активация докато не открие собственика и ония ако има желание му каже паролата.

п.п. Това е последна мярка на Apple за изгубени или откраднати устройства.

Аз не съм никакъв в случая и изобщо нямам идея, че стария собственик е неоткриваем.

С толкова казана информация такива съвети се дават.

Какво му пречи да му даде оня паролата или да се видят да си деактивира сам акаунта?

Плюс това да ти кажа ли една тайна?

Никъде не е казал дали е с 6 или 7, а от 6 към 7 е възможно да ъпдейтне, без да изисква Apple ID за активация.  

Никакъв !

Единствено стария собственик да ти даде данните за да излезеш от там и после да сложиш твоята.

Надям се знаете от кой сте закупил телефона защото ако не знаете вероятността собственика (бившия) му да не знае че ви го е "продал". Той също така винаги може да го следи къде е (телефона) докато там стой неговия акаунт или когато му е кеф да ви го блокира за винаги.

Мдам, ако е с последния софтуер си е така и няма земна сила, която да помогне без акаунт и достъп до него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Какво му пречи да му даде оня паролата или да се видят да си деактивира сам акаунта?

Плюс това да ти кажа ли една тайна?

Никъде не е казал дали е с 6 или 7, а от 6 към 7 е възможно да ъпдейтне, без да изисква Apple ID за активация.  

1. Ми нищо не му пречи стига да не са му пробутали евтин краден телефон и собственика да е неоткриваем. Пиши му едно имеилче и ще му стане ясно при какви обстоятелства телефона се е отзовал при него.

2.Това не е никаква тайна !!! Но има една подробност. Преди да започне рестора (ъпдейта) има начин до iOS 6.1.4  да излезе от iCloud но ако не излезе и започне ъпдейта ще се  се озъби при активацията.

Извода е не си купувайте евтини телефони ако не сте наясно с рисковете. (това е към автора)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се, че се намесвам в тази тема, ама то излиза, че купувайки си айфоня, не мога дори да го продам?... Поне не и без да си кажа паролата и т.н. ;) Не бе, ясно ми стана... Деактивирам акаунта. Е, добре де, ама на този телефон няма ли нещо като "преинсталиране" или пък фабрично инсталиране... Един в тема по-рано се оплакваше, че му изчезнала музиката... Ама как така ще изчезне?... За мен, е неразбираемоооо... Да не би, сменяйки държавата, "онези" да са решили, че той има песни, ама не и за съответната държава?... Ето, просто така, са решили, че вече тези песни ги нямаш?... Това не би ме учудило, имайки предвид, че не мога току така да кача някакъв си мой файл...без съответно разрешение и одобрение... Ай да им... имам ... политиката .. за свобода... Или има истина, че купувайки си такъв телефон, имаш само право на определен вид ползване, но нямаш права върху нищо... освен да плащаш...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се, че се намесвам в тази тема, ама то излиза, че купувайки си айфоня, не мога дори да го продам?... Поне не и без да си кажа паролата и т.н. ;) Не бе, ясно ми стана... Деактивирам акаунта. Е, добре де, ама на този телефон няма ли нещо като "преинсталиране" или пък фабрично инсталиране... Един в тема по-рано се оплакваше, че му изчезнала музиката... Ама как така ще изчезне?... За мен, е неразбираемоооо... Да не би, сменяйки държавата, "онези" да са решили, че той има песни, ама не и за съответната държава?... Ето, просто така, са решили, че вече тези песни ги нямаш?... Това не би ме учудило, имайки предвид, че не мога току така да кача някакъв си мой файл...без съответно разрешение и одобрение... Ай да им... имам ... политиката .. за свобода... Или има истина, че купувайки си такъв телефон, имаш само право на определен вид ползване, но нямаш права върху нищо... освен да плащаш...

Е това не е андройд с тия преинсталации. Има тотално триене на лични данни и последващо ново активиране след което телефона и настройките му са като от магазина (но това не е преинсталация). Има и преинсталирване но то става само с iTunes  (на pc или мак) и с последния актуален фирмуер за устройството.  Къде тука е неудобството неразбрах ?

Но пък е много удобно ако телефона ти попадне в чужди ръце нали ? Влизаш от където ти падне в iCloud и блокираш или го локализираш на момента стига да има интернет връзка. Ако няма му остава като задача да си свърши работата на момента в който получи достъп до интернет.

Никой не решава да ги имаш или нямаш разни песни или файлове на телефона освен потребителя. Може за някои апки за който акаунта ти е с друга локация да не ти разрешат да я изтеглиш от стора но ако толкова ти е зор (на мен никога не ми се е случвало с доминиканска локация да има за нещо ограничение освен когато от RIM пуснаха първия ден тестово BBM за iOS тогава ми поиска австралийско ID, направих си за 2 минути и го изтеглих).

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, знаеш, че не съм много в час с iOS... За песните така предположих, въпреки че не проследих темата нататък. Събитието, доколкото си спомням, се беше случило след като човека е сменил държавата... Помислих, че може по някакъв начин да е DRM защита или нещо от сорта, тоест, да е свързано с държавата от която си купил песента. Тук неудобството е, че аз на моя телефон знам точно къде се намира музиката ми и мога да си я сложа където си искам, в която си папка искам и доста трудно ще изчезне просто така, от само себе си, защото най-малкото ще я потърся там, където съм я копирал... Поне ще знам със сигурност, има ли я, няма ли я...Колкото до преинсталирането, значи все пак е възможно, макар и през iTunes. Ако това е защитата, то не е по-различна от тази, която и сега имам на телефона, в смисъл, че дори да ми върнат фабричните настройки (да ми изтрият акаунта), то аз пак мога да си проследя телефона с Cerberus (в моя случай). И по същия начин, слагат последния фърмуер и ... няма проследяване вече, телефона е като нов. Неудобството е, че все пак е възможно (да преинсталираш), просто ти усложняват малко процедурата. Въпроса ми е, дали за преинсталацията през iTunes ти искат паролата на стария собственик?... Ако не, то тогава си е стандартна процедура.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпроса ми е, дали за преинсталацията през iTunes ти искат паролата на стария собственик?... Ако не, то тогава си е стандартна процедура.

Самата преинсталация не изисква парола. Парола може да ти иска само при активацията след това и само при условие че телефона е бил (преди преинсталацията) свързан към iCloud. Ако не е бил свързан просто автоматично пропуска тая стъпка при активацията. Все пак е онлайн активация и с уникален id номер на хардуера и от сърварите имат информация бил ли е свързан или не към iCloud и пропускат или искат тая стъпка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи аз успях да изтрия акаунта му от iCloud  и си сложих моя регистрация за сега всичко си е добре  

Благодаря ви много за бързите отговори !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мххх Значи акаунт от iCloud няма как да изтриеш и да сложиш твоя. Може да излезеш от него ако си все още на iOS 6.x.xНяма как да изтриеш нещо което не е на телефона ти а е на сървара на apple.Другия вариант е да си с iPhone4 там има начин да се прескочи. Нямаш и ни най малка идея колко потребители в света които имат тоя проблем и колко хакерски групи все още са безсилни.Най вероятно си имал останал акаунт в appstore и си го заменил с твоя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мххх Значи акаунт от iCloud няма как да изтриеш и да сложиш твоя. Може да излезеш от него ако си все още на iOS 6.x.xНяма как да изтриеш нещо което не е на телефона ти а е на сървара на apple.Другия вариант е да си с iPhone4 там има начин да се прескочи. Нямаш и ни най малка идея колко потребители в света които имат тоя проблем и колко хакерски групи все още са безсилни.Най вероятно си имал останал акаунт в appstore и си го заменил с твоя.

Здравейте. И аз имам проблем с iCloud. Imam ipad2, който още след закупуването му съм регистрирала акаунт в iCloud на чужд човек, а сега искам да си използвам мой, но незнам как да премахна стария акаунт. Много ще съм благодарна ако ми помогнете. Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. И аз имам проблем с iCloud. Imam ipad2, който още след закупуването му съм регистрирала акаунт в iCloud на чужд човек, а сега искам да си използвам мой, но незнам как да премахна стария акаунт. Много ще съм благодарна ако ми помогнете. Благодаря!

Невъзможно е да премахнете все още чужд акаунт от устроуството ви. Варианта е да се свържете със собственика на въпросния акаунт и да ви даде паролата след което да го премахнете от устройството си. Пишете му на имейла той поне е видим и се надявайте да се разберете.

п.п. Не бъркайте акаунта в iCloud с акаунта с който теглите или сте (някой друг е) теглили приложения в AppStore на вашето устройство.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Невъзможно е да премахнете все още чужд акаунт от устроуството ви. Варианта е да се свържете със собственика на въпросния акаунт и да ви даде паролата след което да го премахнете от устройството си. Пишете му на имейла той поне е видим и се надявайте да се разберете.п.п. Не бъркайте акаунта в iCloud с акаунта с който теглите или сте (някой друг е) теглили приложения в AppStore на вашето устройство.

Премахнах го и си използвам моя вече. Доколкото за чуждия акаунт. Познавам собственика, но и той не си знае паролата, защото не използва акаунта. Но открих начин да го премахна дори на iOS 7.x.x

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Премахнах го и си използвам моя вече. Доколкото за чуждия акаунт. Познавам собственика, но и той не си знае паролата, защото не използва акаунта. Но открих начин да го премахна дори на iOS 7.x.x

Махнали сте акаунта който ви е излизал по подразбиране в AppStore когато теглите приложения от там. Акаунт който е свързан към iCloud от устроуството се маха само с въвеждане на паролата.

п.п. Ако "наистина" сте открили начин може да направите бързи пари със закупуване на устройства с акаунт към тях (вървят много евтино в момента защото не стават за ползване) да го премахнете и да ги препродадете с едни 100-300 долара от горе.

Последно се продаваше 5C за 300 лева с акаунт към него в iColud

Но ви съветвам ако не разбирате от терминологията по добре да не пишете глупости.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Махнали сте акаунта който ви е излизал по подразбиране в AppStore когато теглите приложения от там. Акаунт който е свързан към iCloud от устроуството се маха само с въвеждане на паролата.

п.п. Ако "наистина" сте открили начин може да направите бързи пари със закупуване на устройства с акаунт към тях (вървят много евтино в момента защото не стават за ползване) да го премахнете и да ги препродадете с едни 100-300 долара от горе.

Последно се продаваше 5C за 300 лева с акаунт към него в iColud

Но ви съветвам ако не разбирате от терминологията по добре да не пишете глупости.

Мила моя, преди да ме познаваш недей да говориш балалайки. Далеч си от истината. Не съм длъжна да давам обяснения но ще го направя. Имам iPhone 4S i ipad2. Досега не ми е трябваше да споделям медия от единия към другия. Но понеже си купих най-новия фотоапарат на canon, който струва хиляди, има опцията да си създава wi-fi мрежа. Към тази мрежа се свърза телефона, но не и ipad. Та, схвана ли за какво ми е. Кой ще тича подир мижави 300 лв, както ти твърдиш. Аз не разбирам от софтуер на телефон,понеже имам други по-важни грижи, затова и писах тук, но и в един сайт намерих как става. Вече си използвам моя акаунт в iCloud. Ще си играя аз да продавам телефони и айпади. Преди да знаеш ти не дейд а пишеш глупости, защото изпадаш в смешни позиции. Редактирано от Ladymoooooon (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мила моя, преди да ме познаваш недей да говориш балалайки. Далеч си от истината. Не съм длъжна да давам обяснения но ще го направя. Имам iPhone 4S i ipad2. Досега не ми е трябваше да споделям медия от единия към другия. Но понеже си купих най-новия фотоапарат на canon, който струва хиляди, има опцията да си създава wi-fi мрежа. Към тази мрежа се свърза телефона, но не и ipad. Та, схвана ли за какво ми е. Кой ще тича подир мижави 300 лв, както ти твърдиш. Аз не разбирам от софтуер на телефон,понеже имам други по-важни грижи, затова и писах тук, но и в един сайт намерих как става. Вече си използвам моя акаунт в iCloud. Ще си играя аз да продавам телефони и айпади. Преди да знаеш ти не дейд а пишеш глупости, защото изпадаш в смешни позиции.

Я дай линк към този сайт ако обичаш ? Преди да пишеш глупости ! Мила моя!!!

Струвал хиляди, Боже, боже а устройствата ти от преди 3-4 години и втора ръка с акаунти. Хайде да не ми говориш за хиляди ако обичаш ами да се съсредоточиш да ни обясниш (нали сме форум за взаимнопомощ) как става.

С две думи написа че както не разбираш от софтуер свали защита на Apple за намиране и блокиране на крадени устройства.

Евала Како

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я дай линк към този сайт ако обичаш ? Преди да пишеш глупости ! Мила моя!!!Струвал хиляди, Боже, боже а устройствата ти от преди 3-4 години и втора ръка с акаунти. Хайде да не ми говориш за хиляди ако обичаш ами да се съсредоточиш да ни обясниш (нали сме форум за взаимнопомощ) как става.С две думи написа че както не разбираш от софтуер свали защита на Apple за намиране и блокиране на крадени устройства.Евала Како

Заради грубия тон, с който продължаваш да ми говориш и ме нагрубяваш няма да го напиша

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заради грубия тон, с който продължаваш да ми говориш и ме нагрубяваш няма да го напиша

Това ми беше ясно че няма да го напишеш. Видео инструктажи и статийки как става в нета е пълно, ... дали работят вече е съсвем друга работа.

Я кажи ти обаче случайно като писа тука да си пускала същата тема в някой форум за iPhone и вече да е в коша ? Ама и там те нагрубиха и там не ги отвори как става нали ?

п.п. Аз там мила не ти писах в темата, просто за протокола.

п.п. Чети където е зеления шрифт как може да се махне акаунт и темата е заключена а не е в коша като твоята защото разни разбирачи да не я цапат с неработещи линкове.

http://iphone.mobility.bg/forum/viewtopic.php?f=32&t=55835&p=330395&hilit=icloud#p330395

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Но понеже си купих най-новия фотоапарат на canon, който струва хиляди,

Егати скромността...

Иначе първо не съм чувал за модел iPhone S4, явно е хибрид между Samsung S4  и  iPhone 4S...

Второ шанса да махнеш (байпаснеш) icloud е 0% казвам ти го от личен опит, пробвал съм всевъзможни начини и единствено стигнах до менюто, и не ми даваше да пипам никъде, все едно тъча блокирваше...

Питайте преди да си вземете телефони или ходете с някой приятел който разбира...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.