Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

ВАЖНО! Для того, чтобы воспользоваться акцией необходимо вводить данные банковской карты. Воспользуйтесь акцией, если Вам это действительно необходимо.

Ха ха :D

Редактирано от nikssi (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ха ха :D

Това е стандартна практика (която аз не одобрявам) за да си платиш след едногодишния период за поне още една година. И ако забравиш да спреш нещата ще те чарджи....

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е стандартна практика (която аз не одобрявам) за да си платиш след едногодишния период за поне още една година. И ако забравиш да спреш нещата ще те чарджи....

Чак пък стандартна практика...Имаше годишно промо за Панда,Фе , Касперски , Есет и т.н и никъде нямаше такова нещо. Иначе начина е  да се махне отметката за автоматично продължаване на лиценза но там пък пише "Препоръчва се" та колко ли народ се дъни по този начин.

Публикувано изображение

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чак пък стандартна практика...Имаше годишно промо за Панда,Фе , Касперски , Есет и т.н и никъде нямаше такова нещо. Иначе начина е  да се махне отметката за автоматично продължаване на лиценза но там пък пише "Препоръчва се" та колко ли народ се дъни по този начин.

Нямах предвид антивирусните а по-скоро разни бизнес форуми и подобни

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, има спасение - за такива регистрации се ползва виртуална карта без кредитен лимит, която си седи празна и се ползва само за пазаруване онлайн. Имам една таква в Skrill - регистрирах се с нея - да вземат нещо оттам... ако могат. А и чета, преди да натискам разни бутончета. ;)

Публикувано изображение

Редактирано от Wankata (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Norton Mobile Security for free : http://www.techno360.in/norton-mobile-security-free/

Nikssi написа: ВАЖНО:

Публикувано изображение

Генериране на списък с номера на кредитни карти за всички от най-популярните компании за кредитни карти:http://names.igopaygo.com/credit_card

Редактирано от simens123 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.