Премини към съдържанието
The Owl

Проблем! Таблета стой само на логото на Android.

Препоръчан отговор

Здравейте, имам проблем! Таблета стой само на логото на адройд и не мърда. Как да го оправя?

Марка : Allview Speed City Super Slim. (Пише, че е румънски).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В Recovery Mode пробва ли да влезеш ?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва да му преинсталираш софтуера отново. За тази цел трябва да имаш карточетеч и memory карта, която да форматираш и на която да сложиш инсталационния сортуер за съотвентата версия на Андроид.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дай малко повече информация, какво си правил преди това на таблета.? Какво си инсталирал.? Пробвай да влезеш през Recovery Made?П.п. Маниак/а , ме е изпреварил :)

Редактирано от Малкия стар войник (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма сток ром за този таблет. Пробвай да влезеш в Recovery режим и навигирай до :

• [*]wipe data/factory reset > Yes delete all user data > Reboot System Now 

И се молиш да тръгне :) Ако не тръгне го давай на гаранция.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Стой", все едно някой му заповядва да стои...Както и да е - от това, което видях, влизането в recovery става с натискане и задържане на Home бутона (на противоположната страна спрямо Power) и натискане на Power (докато Home все още е натиснат).Мисля, че е излишно да казвам, че factory reset изтрива цялата потребителска информация (дяла /data). Ако има физическа или виртуална SD карта, тя най-вероятно няма да бъде повлияна.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Същата работа...Стига до андройд логото, рестартира се и пак стига до андройд логото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Стой", все едно някой му заповядва да стои...Както и да е - от това, което видях, влизането в recovery става с натискане и задържане на Home бутона (на противоположната страна спрямо Power) и натискане на Power (докато Home все още е натиснат).Мисля, че е излишно да казвам, че factory reset изтрива цялата потребителска информация (дяла /data). Ако има физическа или виртуална SD карта, тя най-вероятно няма да бъде повлияна.

Да, но друго няма какво да се направи, остава само сервиз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Същата работа...Стига до андройд логото, рестартира се и пак стига до андройд логото.

Какво точно избра в рековърито? Трябва и кеша да се изчисти по принцип.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво точно избра в рековърито? Трябва и кеша да се изчисти по принцип.

То изобщо не стига до там...Значи натискам Home button + Power button, включва се стига до андройд логото и нищо повече.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То изобщо не стига до там...Значи натискам Home button + Power button, включва се стига до андройд логото и нищо повече.

Я пробвай с Home бутона + бутона за усилване на звука.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай също Power+Volume , при някой таблети така става също :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема е, че няма volume бутон.

Сервиз.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи, точно така. Натискаш и задържаш едновременно home+power бутона и не ги пускаш докато не стартира в рековъри режим. След това, с home бутона избираш wipe cache partition след това wipe data factory reset  и reboot. Така ще го върнеш в начално с-ние. Като алтернатива, взимаш остър предмет (игла) и от reset натискаш, задържаш за около 30 сек. и това е.

п.п. Да напомня само, че вс. потребителски файлове и настр. ще изчезнат

Редактирано от exwol (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И отново нищо... Пробвах с бутона за рестарт, пробвах и с Home + Power бутоните и пак нищо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявай, но имам чувството, че не правиш нещо както трябва или ни спестяваш информация около това, какво му се е случило на тоя таблет, за да го докараш в това състояние. Може и да греша, но няма вариант да не влезеш в рековърито, освен ако таблета не е претърпял опити за подмяна на фърмуера или някакви др интервенции. Не че нещо, но можеш ли да опишеш с 2-3 думи как точно се ипитваш да влезеш в рековъри?

ед, В случай, че не ти се занимава, просто го занеси на сервиз, както вече са те и посъветвали по-горе.

Редактирано от exwol (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявай, но имам чувството, че не правиш нещо както трябва или ни спестяваш информация около това, какво му се е случило на тоя таблет, за да го докараш в това състояние. Може и да греша, но няма вариант да не влезеш в рековърито, освен ако таблета не е претърпял опити за подмяна на фърмуера или някакви др интервенции. Не че нещо, но можеш ли да опишеш с 2-3 думи как точно се ипитваш да влезеш в рековъри?ед, В случай, че не ти се занимава, просто го занеси на сервиз, както вече са те и посъветвали по-горе.

Таблетът е китайски, всичко може да се очаква от него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Таблетът е китайски, всичко може да се очаква от него.

Да прав си, но все пак си помислих, че може да попитам за всеки случай. Аз лично вярвам, че има нещо странно. Не може току-така, тотален блок и нищо да не може да се направи. Колкото и да е китайски, все има потребителска намеса.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.