Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Съжалявам, че пускам темата отново... Ще използвам лаптопа за нормални неща, сърфиране и така, игри не играя, понякога ползвам сони вегас и фотошоп, но не професионално, просто да си редактирам някаква проста снимчица. Та, този лаптоп ще ми свърши ли работа? Единият e 7537, i7, 8gb ram, 1000 hdd (мисля да си купя и ссд), full hd, a другият е 7737, i7, 16gb ram, full hd, 1000 hdd, и двата лаптопа са с 2гб нвидиа карта и два вентилатора, лаптопа е от алуминий, Извинявам се ако съм нарушил някое правило, както казах няма да натоварвам лаптопа чак толкова

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е ти майтап ли си направи?Тези Dell ще ти свършат перфектна работа за ,,изискванията,,ти!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А заслужава ли си да дам 200+ лв за 17'' версията?

Защо не!По-голям екран,повече рам.И другия ще ти върши работа,но ако имаш парите защо пък да не си вземеш по-доброто?Тук по скоро ти е важно дали ще го ползваш като мобилен и ще го разнасяш.

Ти си знаеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само в къщи :D иначе мерси за отговора

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Осъзнаваш ли, че ще дадеш над 2000лв. за Inspiron ?! :ohmy:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

право си земи един  промопакет от кар,,, за 599лв  лаптоп леново и таблет по тв  го рекламират но лаптопа не е с мощен процесор амд 2 ядрен 1гхц 320 памет  и 4 рам и 15'' щото и на моя нов лаптоп е същия процесор но си ми тръгват основни игри и се държи добре

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никак не е лош варианта - ако имаш сумата и си готов да я заделиш - определено не е за изпускане модела :)

Тук даже го има и с някакво намаление:

- Dell Inspiron 7737

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.