Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

При стартиране на каквото и да е приложение, дори и на галерията със снимки ми се изписва: "Процесът android process media спря" и не се отваря нищо. При Facebook: "За съжаление Facebook спря" и така със всяко конкретно приложение. Предложения как да го оправя?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да опиташ да го върнеш от Recovery Mode, но пък така ще затриеш всички данни. Най-добре го дай на човек който разбира какво прави !

Редактирано от techmaniac (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаш ли Root ? Със Custom ROM ли си ? Какъв е таблета ? Влез в Recovery Mode (влизането става като изключиш таблета и натискаш бутона за включване + бутона за усилване на звука. ) И избираш : 

"Wipe data/factory reset" и избираш " Yes - delete all user data">
"Wipe cache partition" и избираш "Yes - Wipe cache" >
> Reboot System Now, и се надяваш да тръгне, ако не тръгне ще видим какво ще правиш със таблета като кажеш модела.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитах, в началото ок, но не след дълго отново същото.

Пробвай със спиране на автоматичното синхронизиране, аз имах подобен проблем и така се реши.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаш ли Root ? Със Custom ROM ли си ? Какъв е таблета ? Влез в Recovery Mode (влизането става като изключиш таблета и натискаш бутона за включване + бутона за усилване на звука. ) И избираш : 

"Wipe data/factory reset" и избираш " Yes - delete all user data">

"Wipe cache partition" и избираш "Yes - Wipe cache" >

> Reboot System Now, и се надяваш да тръгне, ако не тръгне ще видим какво ще правиш със таблета като кажеш модела.

Здр, имам същият проблем таблета е lenovo A3000-h не ми отваря нищо ... постоянно ми изписва че "Процесът android process media спря" и всички др програми!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здр, имам същият проблем таблета е lenovo A3000-h не ми отваря нищо ... постоянно ми изписва че "Процесът android process media спря" и всички др програми!!!

Спри автом. синхронизиране,ако не се оправи - reset до фабрични настройки (запазва гаранцията), но ти изтрива всичко.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.