Премини към съдържанието
danielbonev

Изходите на метростанция "Джеймс Баучер"?

Препоръчан отговор

На метростанция Джеймс Баучер има ли изход към бул.Джеймс Баучер или изходите са само към бул, Черни връх, и ако има то как са разположени.
Целта е да стигна до ул. „Сердикийски събор“ 
Съвети?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На метростанция Джеймс Баучер има ли изход към бул.Джеймс Баучер или изходите са само към бул, Черни връх, и ако има то как са разположени.
Целта е да стигна до ул. „Сердикийски събор“ 
Съвети?

Изходите са на "Черни връх". Излизаш и вървиш малко назад, и си на "Джеймс Баучер". По-малко е от 100 метра разстоянието според мен :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изходите са на "Черни връх". Излизаш и вървиш малко назад, и си на "Джеймс Баучер". По-малко е от 100 метра разстоянието според мен :)

Като Влакчето тръгне напред да обръща, аз от изхода дето е направо, или назад да изляза??

Редактирано от danielbonev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като Влакчето тръгне напред да обръща, аз напред или назад да тръгна?

Значи, излезеш ли от метростанцията, тръгваш към х-л "Кемпински" (т.е. назад, напред е Витоша). Там бул. "Джеймс Баучер" вече няма как да го объркаш... И тръгваш наляво по него...

PS: За съжаление не знам дали всики изходи на метростанцията работят, там слизам само като ходя да си плащам нета след работа.. Върви след хората :)

Дано мога да те ориентирам с това...

post-336166-0-83095700-1393017433_thumb.

Редактирано от Audio Jedy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.