Премини към съдържанието
algor

Почина великият актьор Джоко Росич

Препоръчан отговор

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отиде си, Индианецо наш, дръж здраво коня за стремето

Ще се видим при Бог

Обичаме те

Редактирано от haidukpikaso (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Почивай в мир, Джоко!

Ще ни липсваш.

Редактирано от Мойра (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мир на праха му :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Почивай в мир!

http://www.youtube.com/watch?v=OfnXTK2IzGo

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още един голям Човек ни напусна. Нека почива в мир...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този човек ми беше любимец като човек и артист. Съжалявам, че ни е напуснал. R.I.P.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бог да го прости и мир на праха му!!Напусна ни още един от гилдията,от великото поколение актьори,които дълги години радваха сърцата ни от екраните и на театралната сцена.Ще го запомня с думите му от едно предаване:"Мъжът,ако не умее да плаче,не е мъж!"-може и да бъркам словореда,ама това ми е останало...Ще ни липсваш,г-н Росич!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Голям човек и актьор!Мир на праха му!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поклон пред този Голям БЪЛГАРИН !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много съжалявам за кончината на големия актьор, оставил не един или два трайни белега за присъствието си. Дано почива в мир!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Почивай в мир !

Поклон пред светлата ти памет !

:(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Поклон!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Голям мъж и човек! Не можа да преживее загубата на съпругата си - тя си го извика при себе си. 

Мир на душата му.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

10 от безценните истини, които ни завеща Джоко Росич

1. Хубавите неща рано или късно ще се случат. Историята на човечеството не познава безкрайни кризи. Има упадък, има стагнация, а после следва възходът. Това са обективни закони.2. За какво му е на един мъж да прави каквото и да било в живота си, ако няма една жена до него, която да му каже: "Браво, страшен си"!3. Днес всичко се е юрнало нанякъде. Като ми кажат "Ще ходя в Германия или Швеция", питам "Що?". Отговарят "Щото там е хубаво". Чакайте, бе хора! Там не е било вечно хубаво, направили са си го. Което ще рече "Абе, копелета, дайте да запретнем ръкави, и при нас ще стане хубаво".4. Ако човек е сам на света, няма как да е щастлив, няма от какво да е щастлив. Човек трябва да изгради живота си така, че хората да не го мразят. Да не казват “този е никой”. Няма по-голямо щастие от това да си заобиколен от хора, които те обичат и уважават.5. Светът главно е добър - и у нас, и навън, само дето ние неизменно се взираме в лайното. Как тогава животът ни да не е смрадлив? За Бога, хората продължават да се обичат, да раждат деца и да ги разхождат по градинките, които стават от хубави по-хубави.6. Когато една жена спре да навестява мислите ти, значи си се излекувал. Има загуби, които не се лекуват. Не е истина, че душата е безсмъртна. Всичко умира, остава само направеното, съграденото. Другото - престанеш ли да го мислиш и преживяваш - умряло е. Но пък тъгата е най-красивото, най-градивното свойство на душата.7. Човек трябва да бъде отворен и готин и да приеме добрите неща от хората, с които е живял и продължава да живее.8. Не сте ли забелязали, че когато някъде се решава някакъв въпрос - има една типична българска дума "Трябва да се…", а никой не казва това кой, с какви средства и кога трябва да направи това нещо.9. На този свят няма сила, която да спре майка, защитаваща децата си, и млад мъж, бранещ любовта си.10. Утрешният ден - нов и непреживян, той ти носи следващото удоволствие.

Дано и ние да ги следваме в житейския си път!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://www.youtube.com/watch?v=6mun0yveBk4&feature=youtu.be

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.