Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
denizlapantov

Alcatel Onetouch Idol 6030 ili Nokia lumia 820

Препоръчан отговор

Здравейте намирам се пред голяма дилема.. Искам да си закупя телефон ,но се чудя между тези двата:

Alcatel Onetouch Idol 6030 ili Nokia lumia 820

Какво ще ме посъветвате>?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От както минах на WP8 не мисля да се връщам на android. Много добре оптимизирана ОС, имам телефона от Август 2013г (Lumia 920) и до сега ми е забивал само един път (android-ите са ми забивали доста повече) с една игра от маркета в коментарите на която пишеше че забива но аз държах да пробвам :) До няколко месеца ще има update до WP8.1 който ще подобри още ОС. Update-и на приложенията има доста често и вече не са толкова малко приложенията в маркета както бяха в началото.

Ако имаш познат с WP8, разгледай ОС да видиш дали ще ти допадне. На мен много ми харесва. По мой наблюдения Lumia 920 работи по - добре от Samsung S3.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

огромна дилема ли  :D :D :D :D :D :D няма никаква дилема кой от двата, изборът е един и е ясен на всички. Въпросът е дали бързо свикваш към различното. Понеже WIndows OS е много по-различна от всички останали ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

огромна дилема ли   :D :D :D :D :D :D няма никаква дилема кой от двата, изборът е един и е ясен на всички. Въпросът е дали бързо свикваш към различното. Понеже WIndows OS е много по-различна от всички останали ;)

Защо повдигате стари теми ? Така и така сте го направил, ще кажа само едно - за всеки влак си има пътници.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.