Премини към съдържанието
denizlapantov

Alcatel Onetouch Idol 6030 ili Nokia lumia 820

Препоръчан отговор

Здравейте намирам се пред голяма дилема.. Искам да си закупя телефон ,но се чудя между тези двата:

Alcatel Onetouch Idol 6030 ili Nokia lumia 820

Какво ще ме посъветвате>?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От както минах на WP8 не мисля да се връщам на android. Много добре оптимизирана ОС, имам телефона от Август 2013г (Lumia 920) и до сега ми е забивал само един път (android-ите са ми забивали доста повече) с една игра от маркета в коментарите на която пишеше че забива но аз държах да пробвам :) До няколко месеца ще има update до WP8.1 който ще подобри още ОС. Update-и на приложенията има доста често и вече не са толкова малко приложенията в маркета както бяха в началото.

Ако имаш познат с WP8, разгледай ОС да видиш дали ще ти допадне. На мен много ми харесва. По мой наблюдения Lumia 920 работи по - добре от Samsung S3.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

огромна дилема ли  :D :D :D :D :D :D няма никаква дилема кой от двата, изборът е един и е ясен на всички. Въпросът е дали бързо свикваш към различното. Понеже WIndows OS е много по-различна от всички останали ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

огромна дилема ли   :D :D :D :D :D :D няма никаква дилема кой от двата, изборът е един и е ясен на всички. Въпросът е дали бързо свикваш към различното. Понеже WIndows OS е много по-различна от всички останали ;)

Защо повдигате стари теми ? Така и така сте го направил, ще кажа само едно - за всеки влак си има пътници.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.