Премини към съдържанието
zawe

Какво да правя с цветовата схема на windows 7

Препоръчан отговор

Здравейте , имам следния проблем : от 20.02 компютъра ми  блокира ,  работния плот започва да мига, мишката става неактивна , дори не мога да изключа компютъра от старт менюто.

Често излиза прозорец със съобщение :Вашия компютър работи много бавно , желаете ли да промените цветовата схема на windows 7 , аз дадох промяна , но нямаше ефект.Снощи се опитвах да публикувам тема , но компютърът блокираше и бях принудена да го изключвам от копчето,при следващо включване ми позволявава да работя, но по някое време изведнъж блокира ,започва да мига работния плот и се появава това съобщение.

На 18.02 деинсталирах антивирусната програма Аvast и свалих AVG , на 19.02 от АВГ излезе съощение за обновяване приех го , и от 20.02 започна да излиза горецитираното събщение и блокирането на компютъра.Помислих ,че проблема е в антивирусната програма , затова на 21.02. деинсталирах AVG  и пак свалих Аvast , същата работа.

Моля ви кажете какво мога да направя при създалата се ситуация ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При създалата се ситуация носи компютъра на сервиз, за да му се направи профилактика.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При създалата се ситуация носи компютъра на сервиз, за да му се направи профилактика.

Благодаря за отговора и аз така смятам да направя , но в момента нямам възможност да изляза , значи аз нищо не мога да направя?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че проблема ти е хардуерен, но все пак щом знаеш кога е се е получил проблема опитай да върнеш компютъра към по-ранна точка:

start-control panel-system and security-action center-там ще видиш restore your computer to an earler time. Отваряш open system restore -слагаш отметка да ти показва повече точки за възстановяване. Избираш точка преди да се е показал проблема и довършваш операцията.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора и аз така смятам да направя , но в момента нямам възможност да изляза , значи аз нищо не мога да направя?

Вероятно видеокартата ти прегрява или има друг хардуерен проблем. Не ти препоръчвам да тестваш с различни програми тъй като както каза компютъра забива и трябва да го рестартираш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.